| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Juandev Profil |
#1 · Zasláno: 25. 6. 2015, 14:59:05
Nevíte jaký sw měl v logu zelenou ťapku GOM?
|
||
| Joker Profil |
#2 · Zasláno: 25. 6. 2015, 15:22:16
Nemá to náhodou být GNOME?
Sice nevím, jestli to logo někdy bylo „oficiálně“ zelené, ale tuším jsem viděl Linuxové distribuce, které ho měly jako výchozí tapetu na ploše, takže možné v některých barevných schématech i v zelené barvě. |
||
|
Časová prodleva: 6 dní
|
|||
| Juandev Profil |
#3 · Zasláno: 1. 7. 2015, 17:57:32
Určitě ne.
|
||
|
Časová prodleva: 11 let
|
|||
0