Autor Zpráva
pixel
Profil *
tak jsem zkousel prvni kroky v html a kdyz jsem se dostal k prikladu na vlastni odkaz - seznam.cz tak jsem to udelal ale hodi mi to takovou tu znamou hlasku: stranku nelze zobrazit. jinak pouzivam firefox a tam mi internet bezi bezproblemove. jinak tu ulozenou stranku ve firefoxu nespustim a ani jakoukoli jinou stranku v IE. jsem pripojen pres wifi sit a tohle mi to dela od doby kdyz jsem mel nainstalovan program na anonymni propojeni a po odinstalaci mi nesli zadne stranky, uz ani nevim co jsem udelal aby sli a povedlo se. nicmene problem zustal u nejakych stranek porad - napr. hry na icq, automaticky otevirana okna, IE apod. jinak po tom kolapsu mi treba icq bezelo porad... nevite co s tim aby mi net zase bezel ve vsech pripadech na cemkoli by mel bezet? problem bude nekde v proxy snad... nebo nejaky zpusob jak vsechny info co ma winxp smazat a nastavit to cele znovu - ip, maska, brana a to by potom snad melo fungovat
pixel
Profil *
docela blbe jsem co specifikoval takze kdybyste meli napad, lae potrebujete nejake dalsi info tak napiste prosim...
tom
Profil *
hm odkaz na seznam by mel byt takto <a href=http://www.seznam.cz>seznam</a>
pixel
Profil *
napsane to je spravne, to jsem uvedl jen jako priklad toho co mi na pc nejde
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0