Autor Zpráva
Lukacc
Profil *
Dobrý večer,

Mám problém s internetovým připojením.
Projevuje se to hlavně když komunikuji na Team Speak 3 (Ztráta odchozích paketů)
Když něco stahuji nebo dám ping na www.seznam.cz vše je normální a ping je nízký.
Ale na TS3 kvůli ztrátě odchozích paketů je komunikace z mé strany nemožná...
Problém jsem testoval na více TS3 serverech (Takže není problém na serveru TS3 na kterém sem)
Nikdy jsem tento problém před tím neměl.

Používám:
OS: Windows 7 SP1
Steam
Glyph
TeamViewer
Avast Free
Mozilla Firefox

Žádám aby se k problému vyjadřovali pouze lidé co této problematice opravdu rozumí děkuji.

Dokumentace:
s23.postimg.org/ecld2hbjv/Ping_CMD.png
s18.postimg.org/7q1a1e3jr/Ping.png
s12.postimg.org/cg2rh4xn1/image.png
xROAL
Profil
1.) Prejavovalo sa to vždy takto?
2.) Si doma pripojený cez router? Nie je na ňom nejaká QoS politika, firewall, či niečo iné, čo by mohlo kecať do prenášaných dát? Skúšal si sa pripojiť priamo (bez routeru)?
3.) Skúšal si iné, podobné, aplikácie? Mumble, Ventrilo, alebo aj Skype či Google Hangouts... prejavuje sa problém aj tam?
4.) Koľko serverov si skúšal? Je asi malá šanca že by všetky trpeli nejakou, rovnakou, chybou, ale človek nikdy nevie. Skúšal si aj ping priamo na TS servery?
5.) Skúšal si vypnúť aplikácie, ktoré by mohli generovať veľkú sieťovú trafiku?
Keeehi
Profil
TS3 nepoužívám. Podle toho, co jsem našel tak používá jak TCP tak UDP. Nevím k čemu používá který kanál ale je běžné, že pro přenos zvuku se používá UDP. To narozdíl od TCP nečeká, až dojdou všechny pakety a na ztracené se znovu nedotazuje. To má za následek, že to co dorazí není přesně to, co bylo posláno. U zvuku to však většinou nevadí, sice se o něco sníží kvalita ale je to real-time. Ovšem pokud se ztratí třeba každý druhý paket, rozumět tomu půjde jen těžko. TCP by to zvládlo, na ztracené pakety se doptá. Sice to bude trvat dlouho ale povede se to.

Nemohlo by to tedy třeba být velkou ztrátovostí UDP paketů?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0