Autor Zpráva
danny98
Profil
Ahoj všem, protože mám stolní počítač s hardwarem: AMD Sempron 2800+ Palermo: 1,6GHZ, 512MB Ram, Rozhodl jsem se na svůj PC nainstalovat Windows XP PRO a pak server 2003 R2. Nemám bootovací cd od serverů 2003 tak jsem to udělal oklikou :D
Zpět k tématu: Po instalaci ovladačů síťovky, jsem otevřel IE a zkoušel vstoupit na google a youtube, počítač se tam nedostal, objevila se chyba DNS, tak jsem si přes NTB otevřel návody a zkoušel jsem:
Instalovat jiný ovladač síťovky - nepomohlo to
/flushdns - Nepomohlo to
Vymazat obsah C:\Windows\system32\driver\etc\hosts - Taky nic
Automatický zjišťování proxy taky nopomhlo a změna DNS na yandex.dns, pak na google dns taky nepomohla :(

Když jsem Server 2003 R2 instaloval na VMWare, nebo virtualbox, google bezproblému najel, nevíte co s tím?

PS: Weby seznam.cz, yandex.ru, Cztorrent fungovaly
Měnil jsem i prohlížeč, jediný na kterém to šlo byl yandex.browser. Po instalaci zpět na windows 7 google funguje, je to jen chyba Win Xp
Joker
Profil
To vypadá na zajímavý/záhadný problém…

Pingnout Google jde?
Otevřít zdroják třeba v PSPadu jde (Otevřít special, otevřít soubor z internetu)?
Pokud ne, otevřít v PSPadu zadáním IP adresy místo doménového jména jde?
(Poznámka: V PSPadu kvůli tomu, že Google na zadání IP vrátí 301 přesměrování na doménové jméno, takže v prohlížeči by bylo nutné buď vypnout přesměrování, nebo by výsledkem asi byla úplně stejná hláška)
danny98
Profil
pingnout to šlo...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0