Autor Zpráva
Maestro
Profil
Zdravím, mám na vás trochu netradičnú otázku. Potrebujem nejako znefunkčniť CPU na mojom PC, nebudem ho reklamovať ale musí to vypadať akokeby procesor proste doslúžil. Nejaké nápady? Potrebujem zničiť iba CPU.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Maestra:
Jinými slovy se snažíš někoho oblbnout, aby ti pořídil na své náklady nový CPU. Což mi nepřipadá moc slušné.

Nejaké nápady?
Myslím, že je všeobecně známé, co procesorům vadí. Takže… čím víc toho, tím rychleji doslouží. Víc neřeknu.
Maestro
Profil
Takže sa asi trochu pohráme s vetraním? :D
Enko
Profil
Dneska už má spoustu desek zabudovanou tepelnou ochranu a při přehřátí některého z komponent se sama preventivně vypne.
Maestro
Profil
Odpojil som chladič a vypol vypnutie PC pri prehrievaní, teploty sú okolo 100 stupňov? Čo sa stane keď sa procesor zničí? A ako dlho pri takých teplotách mám nechaťť zapnuté PC?


Oukej, tak konečne išiel do hliníkového neba a vypol sa.


Teraz je tu iný problém, akú pastu mám použiť aby som chladič pripevnil na CPU naspäť? Stačí Chemoprén?
Keeehi
Profil
Pasta se mezi chladič a procesor dává kvůli zlepšení přenosu tepla, ne kvůli tomu aby tam držel. Chladič se drží mechanicky základní desky => žádnou pastu nepotřebuješ. Teplovodivou pastu použij až s novým procesorem. A jestli na ten nový použiješ chemopren, pak za chvíli bude třeba kupovat další nový a ještě chladič k tomu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0