Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Ahojte, nedávno som reinstaloval windows, natiahol som si tu najnovší google chrome, problém je ten, že mu poriadne hrabe.
Mám síce adblock, ale ak ho vypnem, alebo deaktivujem v extensions, správa sa stále rovnako.

Konkrétne: Vynecháva obsah, nefunguje korektne ajax v niektorých prípadoch (napr. na topky.sk mi nikdy nechce natiahnuť disqus diskusiu), niekedy ma na stránku pustí až po štvornásobnom refreshi stránky, niekedy nenatiahne embed video a kopec podobných nepravdepodobných somarín robí. Nevie niekto, čo s tým?
Tomáš123
Profil
jefitto44:
Nestretol som sa s ničím podobným, ale prvé čo by som skúsil by bolo preinštalovať prehliadač a potom pridať doplnky jeden po druhom.
Bubák
Profil
Můj tip je na nekvalitní připojení k internetu. Co jiné prohlížeče, zkoušels?
jefitto44
Profil
Z iných prehliadačov mám iba IE, tam je škoda niečo vôbec skúšať...
Preišntalovať skúsim
Internetové pripojenie je cez Antik, malo by byť dobre, neviem ako sú na tom spolubývajúci, no napr. na mobile som si nevšimol nič nezvyčajné.
Jan Tvrdík
Profil
jefitto44:
Zkus taky místo adbloku nainstalovat uBlock origin
jefitto44
Profil
Jj, lenže s adblockom to nema nič. Povedam, aj keď ho disablnem v extensions, aj keď ho vypnem akože cez plugin, tak či tak to robí blbosti. Terza som aj reinstlaloval a furt nič.


Teraz som kukal IE, nefungujú mi tie veci ani tam
Jan Tvrdík
Profil
jefitto44:
A z developer tools nejde něco vyčíst?
jefitto44
Profil
Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)
XMLHttpRequest cannot load www.google-analytics.com/p/__utm.gif. No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. Origin 'disqus.com' is therefore not allowed access. The response had HTTP status code 404.
Failed to load resource: net::ERR_BLOCKED_BY_CLIENT - bloknuta reklama cez adblock
Martin2
Profil *
jefitto44:
Nejsem si jistý, jestli je ti pomoci. Můžeme jen hádat. Zkus izolovat problém. Na doplněk/prohlížeč/systém/síť.
jefitto44
Profil
Povedal by som, že system... každopádne potrebujem nový PC...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0