Autor Zpráva
svobodam
Profil
Chtěl jsem změnit příponu souboru .mov na .mp4 a vytvořilo se mi stovky souborů s názvem soubor01.001 soubor02.002 a tak dále. A samozřejmě tím hlásí ve Win 10 nevhodná přípona a marně se snaží stále dokola je otevřít předvolenými programy, např. fotky.
Jak je smazat ??
děkuji
Joker
Profil
svobodam:
Jak je smazat ??
Čili otázka zní, jak vymazat soubory? Prostě je označit a smazat (klávesou delete, nebo pravým tlačítkem a Odstranit).
svobodam
Profil
Joker:
to právě nejde
Tomáš123
Profil
svobodam:
Skús reštartovať systém, prípadne, možno musíš byť prihlasený ako administrátor.
Joker
Profil
svobodam:
Co znamená „nejde“?
svobodam
Profil
toto jsem všw zkoušel. Nejde znamená, že se neustále dokola objevuje hláška, že "výchozí aplikace pro soubory, mov, mp3 způsobuje v aplikaci problémy " a nahrazuje jej Hudba groove
RastyAmateur
Profil
svobodam:
Možná bych to vyzkoušel projet antivirem... Nic tím nezkazíš!
svobodam
Profil
projel jsem to. Můžu někam poslat print screeny ?
RastyAmateur
Profil
img.djpw.cz
svobodam
Profil
tak si myslím, že se mi přejmenovaly a vytvořily nové soubory přepsáním typu .mov a jiných komprimačních na typy .001 až .xy - asi od programu RAR a proto s touto komprimací si výchozí programy ve W10 neví rady a stále to zkouší dokola. Ale zatím se marně snažím je na disku najít, abych je mohl smazat
Tomáš123
Profil
svobodam:
Pozostatky po rôznych operáciách dokáže zmazať CCleaner.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0