Autor Zpráva
houbín
Profil
Zdravím. Jsem už docela zoufalý, nemůžu se dostat do nastavení AP (jedná se o zařízení TP-Link TL-WA901ND). Zkoušel jsem zadat IP adresu z návodu, pak jsem přes příkaz ipconfig hledal default getaway, googlil jsem co s tím, ale pokaždé mi to napíše, že stránka neexistuje a nemůžu AP tedy nastavit.
Enko
Profil
Zkus to podle manuálu. Jestli to nepůjde, tak ho zresetuj do továrního nastavení a pak podle návodu.
houbín
Profil
Bohužel návod mi nepomohl, reset taky ne.
Taps
Profil
Jakou mas soucasnou ip adresu pc ze ktereho chces mit pristup na ap?
houbín
Profil
79.170.251.165
Taps
Profil
houbín:
a zkoušel jsi nastavit PC statickou IP adresu (ve stejném segmentu jako je administrace AP)? pak by již neměl být problém se dostat do administrace AP.
houbín
Profil
Děkuji za rady. Zkoušel jsem nastavit statickou IP, ale taky nepomohlo. Buď jsem to udělal špatně, nebo je zakopaný pes někde jinde.
Taps
Profil
jakou statickou adresu jsi zkoušel nastavit a jakou adresu má ap? Pak je ještě nutné napojit AP pomocí lan přímo k PC
Enko
Profil
Jsi na stejné síti? Není potřeba nastavit síťovou konfiguraci ručně? Máš nastavenou stejnou masku sítě? Máš funkční kabel? Máš patch kabel strčený do strčený do správného portu? Neblokuje ti přístup do tohoto zařízení firewall? Je toto zařízení lokálně dostupné nebo je někde daleko? Zkoušel jsi odezvu toho zařízení přes ping, je online?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0