Autor Zpráva
Tin
Profil
Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je martin_t.o.orlov@seznam.cz. Předmět 'vtip', Účet: 'pop3.tiscali.cz', Server: 'smtp.tiscali.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '554 <martin_t.o.orlov@seznam.cz>: Relay access denied', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 554, Číslo chyby: 0x800CCC79

Co s tím?
SuE
Profil
vypadá to na to, že buď ssl musíš mít zaškrtnuté nebo nesmíš :-)

k tiscali je tohle (sice je anglické ale myslím, že to tiscali funguje všude stejně )
http://www.tiscali.co.uk/help/email/oe_errors_0x800ccc79.html

nebo ještě tohle, to je zas naopak :-)

http://usenet.jyxo.cz/microsoft.public.cs.server/0408/outlook-expres-o desilani.html

prostě zkus zmenit, co tam máš a uvidíš
turmina
Profil *
Nez jsme predelali system ulozili jsme si zpravy do zaloh...
Potom jsme je nasli v podobe souboru .dbx co mam delat abych je dostala zpatky do outlooku a mohla je cist?Dekuji
bubika
Profil *
nejdou mi odesílat zprávy,příjemci jsou servrem odmítány,co s tím
Inerno
Profil *
mě v Outlooku hlásí Správce systému: Zpráva nedošla některým zamýšleným příjemcům.

Předmět: předmět
Odesláno: 15.8.2006 16:10

Tito příjemci nebyli zastiženi:

'neco@email.cz' dne 15.8.2006 16:10
K odeslání tomuto adresátovi nelze použít žádný e-mailový účet, který máte k dispozici.


E mail se mi samzřejmě neodešle. nevím co s tím. Poraďte mi prosím.
Danča
Profil *
Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'pop3.seznam.cz', Server: '110', Protokol: SMTP, Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10060, Číslo chyby: 0x800CCC0E
Jsem už docela zoufalá, nejdou mi odesílat zprávy... pomoc!!!
bar
Profil
zkus tento postup
najeď postupně na nástroje - účty - vlastnosti - servery a tady zkus zaškrtnout server požaduje ověření, třeba to pomůže
kkkk
Profil *
zmente si smtp server na server vaseho poskytovatele ( pokud jste napr. u volny.cz nemuzete odesilat pres tiscali )
Míša
Profil *
Připojení k serveru se nezdařilo. Účet: 'VOLNY', Server: '127.0.0.1', Protokol: POP3, Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba zásuvky: 10061, Číslo chyby: 0x800CCC0E

Poraďte, počítačům moc nerozumím a nevím, co s tím. Pošta nechodí tam ani sem.
Díky
Tin
Profil
obrátit se na poskytovatele mailu (třebe z web portálu), měli by poradit. Nebo předat problém dál.
(tiscali mě obratem odkázelo na poskytovatele připojení, ten mi týdnu napsal, ať si změním server odchozí pošty v nastavení...)
Datel
Profil *
Nejde mi odesílat zprávy a už jsem taky vyzkoušel všechno možné (viz opravy přez nástroje - účty - vlastnosti - servery a zaškrtnout server požaduje ověření). Poštu mám u tiscali a po přeinstalování počítače to prostě nejde. I když jsem to všechno nastavil jako při předchozí instalaci. Vždycky se mi objeví tahle zpráva:
"Zprávu nelze odeslat, protože jeden z příjemců byl serverem odmítnut. Adresa odmítnutého příjemce je xxxxxxx@seznam.cz. Předmět 'pokus', Účet: 'XXX', Server: 'SMTP.tiscali.cz', Protokol: SMTP, Odezva serveru: '554 <xxxxxxx@seznam.cz>: Relay access denied', Port: 25, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 554, Číslo chyby: 0x800CCC79".
U druhého účtu, který jde přez Seznam to všechno funguje normálně. Nevím kde je chyba. Díky za pomoc.
Tin
Profil
Napiš si na poskytovatele připojení, jaký máš mít server odchozí pošty.
habendorf
Profil
Co na to říct? Tak použij jiný smtp, nemusíš používat tiscali. Třeba seznamácký, když už tam máš účet.
MacHine
Profil *
... problem tkvi v SMTP serveru.
Priklad :
pouzivam pevnou linku na seznam a v outlookexpress mam ucet se SMTP serverem smtp.seznam.cz
pouziji-li pripojeni T-Mobile 4G, neodeslu s uvedenymi chybami mail.
Reseni:
v outlookepress zmenim SMTP ze smtp.seznam.cz na smtp.t-email.cz a vse pak je O.K.
zaver:
je potreba nastavit SMTP server v outlook express podle poskytovatele fyzickeho pripojeni a nikoli
podle uctu mailu, na ktery se pripojuji
Poznamka:
Menit to "rukama" je samozrejme pracne mel by na to existovat soft.
DanutaChodurova@sezn am.cz
Profil *
Nejdou mi odesílat zprávy,příjemci jsou serverem odmítány,co s tím?
ÚČET pop 3
SERVER SMTP
PORT 25
ZABEZPEČENÍ /SSL/:ne
CHYBA ZÁSUVKY 11001
ČÍSLO CHYBY 0x800 CCCOD
Džony
Profil *
Všechny známé smtp ( iol-volny-seznam atd.) jsou ovlivňovány ochranami před spami, specialně spamihilátorem. Proto je nutné jako smtp tyto adresy nepsat, ale napsat smtp.ecic.cz Doporučuji!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0