Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, zkoušel jsem propojit dva pc přes lokální sit, pc 1 win7 a pc 2 má win 8.
Prvnímu pc jsem přidelil adresu 192.168.1.10 a druhému 192.168.1.11, na prvním pc jsem nasdílel složku, dal ji oprávnení pro přístup everyone.
Nicméně na druhém pc vidím sice první pc ale hlásí mi to , že nejsou dostatečná oprávnění k přístupu dovnitř, kde by měla být sdílená složka. Přitom na prvním pc vidím, danou složku, že je sdílená. Tak netuším, kde je chyba. Není chyba v komunikaci mezi win 7 a win 8 ? Poradíte pokud máte nápad. Děkuji
Martin2
Profil *
Do skupiny Everyone patří všichni existující uživatelé. Takže i tak je nutné se za nějaký účet přihlásit – bez hesla například za účet Guest. Daný účet taky musí mít systémová práva pro přístup k adresáři.
robbie
Profil
Na prvním pc. kde mám sdílený disk jsem zvolil veřejná sít a zvolil přístup everyone. Podotýkám, že chci sdílet disk mezi pc1 s win7 a pc2 s win8.
Druhý pc2 s windows 8 mi hlásí nedostatečná práva. Kde mám jeste jaká přístupová práva navolit, zadával jsem je na pc1 s win7. Musím být připojen do stejné pracovní skupiny jako je pc1 se sdíleným diskem? Na pc2 s win8 mi to hlási, neznámá veřejná sít a nemohu se pres oprávnení dostat do sdíleného disku na pc1. Děkuji

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0