Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Omlouvam se, ale z osobnich duvodu se chci optat ,jestli někdo nevite, v jakem program. jazyce muze byt naprogramovan pristroj na mereni slozek v krvi pro zvirata a jaka je presnost takovehoto pristroje. Jeste jednou se omlouvam za dotaz, jez neni uplne asi na spravnem miste. Dekuji
Chamurappi
Profil
Reaguji na Robbie:
v jakem program. jazyce muze byt naprogramovan pristroj na mereni slozek v krvi pro zvirata
V jakémkoliv. Je krajně nepravděpodobné, že by někdo vymýšlel speciální programovací jazyk na krev zvířat, nebo že by se při programování takového měření využívalo nějaké nezvyklé paradigma.

a jaka je presnost takovehoto pristroje
I kdyby ses ptal na specializovaném kulinářském fóru upírů, tak by ti na podobně vágní otázku nedokázal nikdo odpovědět. Ten tvůj přístroj na sobě určitě má nějaké označení, ne? Tak použij vyhledávač…

z osobnich duvodu se chci optat
Příště používej ochranu :-)
robbie
Profil
Ptal jsem kvuli zvireti, ne kvuli sobe. Ale už jsem si zvykl, že v podobných situacích se vždycky objeví nějaký chytrák a ještě přídá, aby toho nebylo málo. Díky mistře
pcmanik
Profil
robbie:
Najskôr C alebo C++ ale určite viac zistíš googlením ako pýtaním sa na foré o weboch...
_es
Profil
Robbie:
Obávam sa, že ani na špecializovanejších diskusných fórach by ti neporadili ohľadom supertajného „prístroja na meranie zložiek v krvi“ od tajného výrobcu s tajným typovým či výrobným označením. "Programovací jazyk" by ti bol konkrétne na čo? Ak sú na to treba nejaké zdrojové kódy, tak ti ich výrobca asi neprezradí - keď to je celé také tajné.
Chamurappi
Profil
Reaguji na robbieho:
Omlouvám se, nepředpokládal jsem, že jde opravdu o citlivé téma. Pokud jde o život mazlíčka, tak bych ho na tvém místě nesázel na to, že ti nějaký chytrák na diskusi poradí, jak svépomocí zanalyzovat krev. Nejspíš bych ani nezkoušel hledat nějaké spásné programovací řešení, raději bych se obrátil na veterináře nebo na nějakou univerzitní biolaboratoř. (Proto jsem myslel, že o nic moc nejde, že se ptáš spíš ze zvědavosti – že se ti do rukou dostalo nějaké zařízení a chceš s ním nějak experimentovat.)
swisst
Profil
Přesnost by měla být uvedena v manuálu nebo na stránkách výrobce. U laboratorních přístrojů je to podstatná informace a tudíž musí být dohledatelná.
V čem je psaný software - to se asi zjistí dost těžko. Na druhou stranu mi není jasné, k čemu může být podobná informace užitečná.
robbie
Profil
Bohužel příroda je rychlejší a mocnější, v tomhle případě to nedopadlo dobře.
Na dotaz, na co je mi tato informace. Chtěl jsem vědět, jak přesné tyto přístroje jsou a jak pracují.
Na druhou stranu, ano, udělal jsem chybu, že jsem se rovnou neinformoval na pracovišti veterináře, co je to za přístroj a jak je přesný.
Z toho plyne ponaučení pro příště.

Každopádně velký dík i tak za pomoc a váš čas.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0