Autor Zpráva
lionel messi
Profil
Po dlhšom čase opäť zdravím všetkých diskutérov,

už zhruba 2 týždne pozorujem na svojom notebooku a ďalšom domácom počítači pripájanom na internet cez rovnaký router „mysteriózny“ problém s načítaním stránky cas.sk (a taktiež niekoľkých ďalších patriacich pod azet.sk, niektoré - vrátanie samotného azet.sk - však fungujú bezchybne). Na úvod dodám, že problém s routerom môžem vylúčiť, keďže na ďalšom notebooku pripojenom cez rovnaký router všetko funguje bezchybne.

Po zadaní adresy stránky sa stránka začne načítavať, zobrazí sa titulok a potom načítavanie zastane so stavom „Pripojené k s.aimg.sk“ s tým, že stránka sa síce načítava, ale nikdy sa nič nezobrazí (ani po niekoľkých minútach).

Ak problematické stránky pingnem cez príkazový riadok, všetky odoslané pakety sa vrátia za zanedbateľný čas (okolo 15ms).

Problém sa rovnako prejavoval v starej Opere (oba počítače), Internet Explorer (notebook s Win 7), Edge (PC s Win 10), ale vo Vivaldi všetky stránky na oboch počítačoch fungujú.

Vyskúšal som ešte niekoľko ďalších trikov, ale žiadny nefungoval:

• Aktualizácia FireFoxu.
• Kontrola oboch počítačov na prítomnosť vírusov.
• Preinštalácia FireFoxu bez obnovenia dát (záložky a pod.) – toto pomohlo, ale len na pár hodín
• Vypnutie antivírusu.
• Zakázanie a odinštalovanie všetkých doplnkov vrátane AdBlocku.

Chcel by som sa spýtať, čo by podobný problém mohlo spôsobiť? Viem, že toto fórum nie je určené na riešenie problémov s divne sa správajúcim počítačom, ale keďže ide o problém týkajúci sa načítavania webových stránok, nie je ani úplne mimo jeho zameranie.

Za každú odpoveď vopred veľmi pekne ďakujem.
4566
Profil *
Skúsil by som kompletne odinstalovat antivirus. Mal som podobny problém (eset).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0