Autor Zpráva
maja
Profil
Dobrý den, potřebovala bych poradit,stalo se mi, že v jednom souboru u části buněk přestal být viditelný komentář. Zobrazí se pouze odkazová čára bez okénka s komentářem. Nezobrazí se ani při příkazu upravit komentář ani při zobrazit všechny komentáře. Víte někdo co udělat aby se staly viditelné? Děkuji moc za odpovědi
Keeehi
Profil
Když se část zobrazí a část ne, tak to vypadá na chybu samotného programu. Otestovat se to dá tak, že si otevřete stejný dokument na jiném počítači a tam by měly být komentáře vidět. Dále pokud si na stejném počítači otevřete jiný dokument, tak v něm taky nepůjdou přidávat komentáře.

Pokud to tak je, pak je nejspíše problém s vaším excelem. Základním postupem je ho vypnout a zapnout, pokud to nepomůže tak celý počítač.

Pokud se ovšem nezobrazují komentáře u vašeho dokumentu i na jiných počítačích a komentáře v jiných dokumentech jsou vidět na vašem počítači, pak je pravděpodobně něco špatně přímo s tím vaším souborem. Může jít o to, že je třeba moc velký a Excel už to nezvládá, nebo může být poškozen chybou při ukládání na disk. Možností je spousta.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0