Autor Zpráva
xlifer
Profil
Jaké jsou vaše názory a zkušenosti s programováním na monitoru typu 21:9 při rozlišení 2560x1080 px? Uvažuji vyměnit 2 devatenácti-palcové monitory za jeden 21:9, kde bych získal stejné rozlišení jako dva 19" monitory a na výšku ještě pár bodů navíc. Na 19" monitorech mi aktuálně běží rozlišení 1280x1024.

Myslíte, že je to dobrá volba? Vím, že 21:9 je speciální filmový formát, ale zaujalo mě rozlišení, které umožňuje mít dvě okna vedle sebe.

Díky za názory, zkušenosti a případné doporučení.
Alphard
Profil
A jaká je fyzická velikost v palcích? Já třeba neocením pro mě zbytečně jemné rozlišení, takže se držím cca poměru FullHD na 24".
Mám 2x 24" 1920x1200 vedle sebe a vyhovuje mi to, předěl mezi monitory mi nepůsobí žádné potíže.
xlifer
Profil
Alphard:
Velikost v palcích je 29". Konkrétně mám v hledáčku monitor DELL U2917W UltraSharp. Spotřeba je také solidní a vychází lépe než 2 monitory, ale to je spíše takový bonus. Určitě požaduji minimálně IPS matný panel, přes to nejede vlak :-) Ještě se mi líbí případně verze typu 16:9 - DELL U2715H s rozlišením 2560x1440 px.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0