Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, nějaký rok jsem pořádně nepracoval s wordem naposledy tak před deseti lety, a co občas použiju google docs, tak to se vůbec nedá....
Přeskakuje to neustále, nejde nic pořádně označit,to je katastrofa, pokročilejší práce je tak obtížná, že to nechápu....

třeba jsem dostal nějaký dokument s 80 stránkami, potřebuju z toho jen 3 uložit, tedy extrahovat jako třeba u kopírování 1-3 a když to vybírám ručně, není možné to označit jako kdysi, přelítává to jak p... ani jsem nenašel nic co by to mohlo udělat automaticky, proč? Jako to je fakt příšernej nástroj má někdo podobnou zkušenost? Vůbec jako nechápu nic, to vůbec není user-friendly, to je fakt hnus...

Díky za připomínky...jsem fakt znechucenej...

Moderátor Petr ZZZ: Protože není jasné, zda je nemožný Word nebo Google Docs, dovolil jsem si odstranit z nadpisu jednostranně hodnotící adjektiv (původní titulek: „Jak pracujete s nemožným wordem na google docs?“).
Keeehi
Profil
snazimse:
Nic takového jsem nezažil. Ale když ti nevyhovuje google docs, můžeš si ten soubor nechat stáhnout jako klasický word dokument, otevřít si ho lokálně ve wordu a udělat co potřebuješ.
juriad
Profil
Měl jsem kdysi podobné problémy, když byla stránka zazoomovaná.
snazimse
Profil
Díky za Vaše příspěvky, já v tom roky nedělal, zjistil jsem, že vlastně google docs není ani tak plnohodnotný office, takže některé věci, tam nejdou tak snadno...

Už jsem se tím prokousal jakštak, ale stejně když si chci označit dvě tři strany táhnu to(označuju) a celé to jede až nakonec bez jakéhokoliv svolení :) A scroll lišta se nezastaví... lítá to jak splašené, zazoomováno nemám....

Někdy ty nástroje fakt nechápu, přijde mi to nelogické, ve wordu mi to funguje normálně :)

Díky !
Petr ZZZ
Profil
S Google Docs jsem dosud nic nedělal, tak se jen zeptám: To nejde jako alternativa k myši označit pomocí klávesnice (klávesa shift + šipky, případně shift + PgUp, PgDn)?
Radek9
Profil
snazimse:
Důležité je uvědomit si, že Google Docs rozhodně není náhrada za MS Office. Je to alternativní produkt s vlastním formátem a v některých ohledech jinou funkcionalitou. Nemůžeš se proto na GDocs zlobit, že některé soubory nezpracuje stejně jako MS Office. Navíc ti snad nic nebrání využít třeba Office365, ne?

Petr ZZZ:
Jistě, že jde.
snazimse
Profil
Petr ZZZ:
To nejde jako alternativa k myši označit pomocí klávesnice (klávesa shift + šipky, případně shift + PgUp, PgDn)?


Ano, ale šlo o to proč to s myší dělá problémy...

díky za reakce !

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0