Autor Zpráva
Tin
Profil
Po pár letech jsem se vrátil ke hře Bridge Buldier. Jenže mezitím Win98 -> WinXP a B.B. mi chodí strašně pomalu (na W98 běhal naprosto v pohodě)
http://bonusweb.idnes.cz/preview/bridgebuilderpre.html
na konci toho článku je něco o tom, když mi to chodí nechutně pomalu a nějaký divný odkaz na OpenGL, ale vůbec to nechápu. Už jsem si zkoušel něco o tom najít, ale vůbec nic.
Mohl by mi někdo krok za krokem napsat co mám dělat?
Co to vlastně to OpenGL je a hlavně -- jak to zprovoznit?
Strašně moc díky.
Wan-To
Profil *
OpenGL je Open Graphics Library. Je to něco jako DirectX, prostě rozhraní pro komunikaci programu (hry) s grafickou kartou.
Wan-To
Profil *
Jakou používáš grafickou kartu?
Tin
Profil
asi NVIDIA RIVA TNT2
Wan-To
Profil *
Tak si nainstaluj nejnovější ovladače...
Tin
Profil
kde je vezmu?
Wan-To
Profil *
www.nvidia.com > download drivers > tam si vybereš OS (předpokládám že Windows) a typ grafárny
flz
Profil
OT: ked ta bavi Bridge Builder, tak do tohto sa zblaznis> www.sodaplay.com (treba javu)
Anonymní
Profil *
Wan-To: hmm, co tam mám vybrat?
zkusil jsem Graphics drivers -> GeForce and TNT2 -> WinXP/2000
hází to chybu že program nenalezl ovladače kompatibilní s mým současným hardwarem
Tak co mám dělat?
Wan-To
Profil *
hází to chybu že program nenalezl ovladače kompatibilní s mým současným hardwarem
Který program?
Tin
Profil
Chyba instalace NVIDIA
Program nastavení NVIDIA nenalezl žádné ovladače...
Wan-To
Profil *
Ten Program nastavení NVIDIA je instalátor ovladačů?
Tin
Profil
já doufám že jo
Wan-To
Profil *
Tak to ti asi neporadím. Mám jinou grafárnu a navíc jsem pod Linuxem, takže to ani nemůžu vyzkoušet...
Tin
Profil
a na tý nvidii jsem si vybral dobře? Snad tak blbej nejsem...
Wan-To
Profil *
Tak to já fakt nevim :) Snad víš, co máš za grafickou kartu.
seys
Profil *
no tak jak to tu ctu tak mam stejnou chybu, mam stejnou grafarnu a chci rozjet CS prez opengl a mam ten ovladac ale jak to chci instalovat tak to hodi error
program nastaveni Nvidia nenalezl zadne ovladace , ktere jsou kompatibilni s vasim soucasnym hardwarem. nastaveni bude nyni ukonceno
Anonymní
Profil *
Prosim Vás nevíte kde najdu nový ovladače na grafiku S3 Graphics Twister + S3Hotkey. Díky za odpověď
Mifeq
Profil *
Cuss n-vidia ukoncila podporu TnT2 a jejich verzi nekdy v ovladacich 7.00 takze proto vam to pise tu hlasku, stahnete nejaky starsi a melo by vam to jet...
Hacker
Profil *
Ale kde sezenu ty stary....mam stejny problem...napiste mi prosim odkaz
Hacker
Profil *
uz sem je nasel ...www.gamecentrum.cz v down load
Hacker
Profil *
uz sem je nasel ...www.gamecentrum.cz v down load
PaTch3
Profil *
nevite jakej typ ovladacu je na GeForce FX 5200 ???
PaTch3
Profil *
(nejnovejsich)
flz
Profil
84.21 od nvidie http://www.nvidia.com/content/drivers/drivers.asp (graphics drivers>geforce and tnt2> tvoj operacny system)
PaTch3
Profil *
Dik :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0