Autor Zpráva
Capoeira
Profil
Nevíte někdo čím (jako klávesovou zkratkou) se vypíná klávesnice v Linuxu?Synovec mi ji něčím vypnul a nemohu na to přijít čím?
Mlocik97
Profil
U bezdrátových klávesnic zvykne byť na druhej strane klávesnice male tlačítko na zapnutie/vypnutie. U drátových to zvyčajne nieje, ale je pár kusov, kde sa to robí cez kombináciu FN + neco (napríklad pár Lenovo klávesníc a laptopov to má cez Fn + F5), ale u každej klávesnice je to trocha iné. Ideálne je zistiť model klávesnice. Alebo prečítať manuál k nemu.
Capoeira
Profil
Mlocik97:
Je to drátová klávesnice Genius, kde tlačítko Fn není, mám tedy zmáčkou Alt?
blaaablaaa
Profil
Capoeira:
Nevypnul ji třeba přetržením kabelu nebo politím colou? Funguje ta klávesnice vůbec (třeba v setupu biosu?)
Capoeira
Profil
blaaablaaa:
ne nic přerušeného ani politého není, synovec jen naslepo mačkal klávesnici :-/


na tom pc mám nově (u rodičů) Linux, který vůbec neovládám, tak jsem myslel, že by ji spustila jen nějaká zkratka
blaaablaaa
Profil
Capoeira:
To nevím, jak se mu (bez stažení dalších nástrojů) povedlo. Je klávesnice opravdu funkční?
Capoeira
Profil
jiná klávesnice jde, tak zatím budu používat tu, s tou Genius nevím, nenašel jsem k ní ani návod.. každopádně díky!


nějak ji podle všeho vypnul, ani nesvítí.. je to genius 2050U
blaaablaaa
Profil
Capoeira:
Spíš ji rozbil ;) Jinak řečeno navždy vypnul...
Keeehi
Profil
Capoeira:
nějak ji podle všeho vypnul, ani nesvítí
Zkus ji v jiném počítači. Pokud nepůjde ani tam, tak bude opravdu na 99% rozbitá. Některé klávesnice se dají vypnout, ale to jsou ty bezdrátové, aby se šetřila baterka. U drátových to není potřeba. Ani podle fotek toho modelu tam takové tlačítko není. Takže pokud to nebude fungovat ani v jiném počítači tak je zřejmě po ní.
Kajman
Profil
Nebo vyměnit vybité baterky.
blaaablaaa
Profil
Kajman:
U drátové klávesnice?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0