Autor Zpráva
Pepik668
Profil *
Dobrý den, internet jsem začal používat teprve nedávno, ale myslím si, že už plno věci ovládám vcelku dobře. Také jsem si založil email a právě ohledně něj bych měl otázku. Potřebuju v neděli poslat synovci email, ale budu v práci na odpolední a během dopoledne potřebuji vyměnit prasklé tašky na střeše po krupobití. Bohužel jsem zjistil nutnost poslat email až potom, co jsem si na opravu střechy sehnal brigádníky, kteří by mi pomohli. Jedinou možností, kdy poslat email je tedy neděle ráno. Od kolika hodin je možné posílat e-maily? Nerad bych odbíhal ze střechy, nemohl bych dělat bezpečnostní dozor brigádníkům a kdyby některý spadl, vše by šlo za mnou. Kdyby to šlo před 8, neměl bych problém, ale po 8 už bohužel nemůžu, takže bych asi požádal někoho jiného, aby mi to poslal. Je mezi vámi případně někdo, koho bych mohl požádat? Přihlašovací údaje k emailu mohu poslat poštou, mám je napsané na papírku. A email mám u Seznamu.
JakubHekal
Profil
Na odeslání emailů není žádné časové omezení. Můžete ho poslat kdykoliv

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0