Autor Zpráva
Rob
Profil
Ahoj,
máme doma dva počítače. MACintoshe (střih videa) a já mám Windows XP (tady si hraju s webem atd.). Kdysi dávno se mi je podařilo spojit do sítě. Hrál jsem si s tím asi dvě hodiny, začalo to zázrakem fungovat a pak jsem restartoval oba počítače a zase jsem si s tím musel hrát dvě hodiny. Prostě jsem to nějakým zázrakem rozchodil. Těď když se oba počítače přeinstalovávaly, tak to chci znova spíchnout. Ale prostě mi to nejde tak, jak jsem to udělal tehdy. Netušíte jak by se to dalo udělat.??

A pokud jste četli diskusi o pár řádků níž, tak se pomalu chystám na Linux. Ještě ho tady nemám,ale třeba by se to dalo udělat nějak tam. Každopádně ocením radu, jak to udělat pod těma XPčkama.
none
Profil
Tak kdybych vedel jak to mas propojene treba jestli mas router tak neni problem.
Rob
Profil
none
To jsem rád, že se někdo našel. Abych byl upřímný, tak jsem nedoufal, že se někdo najde.

Takže mám to spojené normálně kabelem, přes síťovou kartu. Tady mám Windows XP Pro a na Macovi máme MAC OS X 10.4 - tuším, že tahle verze se jmenuje Tiger.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0