Autor Zpráva
mat
Profil
pracujete někdo na počítači s videem? Koupil jsem kamerku a až pak zjistil, že nemám v počítači rozhraní firewire a že přes USB jdou jen fotky - doporučí mi někdo, jaký (nebo jakou?) firewire dokoupit (resp. značku). Pinacle studio se mi kupovat nechce (tam ta karta je v balení, ale další čtyři tisíce k těm dvaadvaceti už by rozpočet těžko rozdýchal), stačí, když někdo napíšete, s čím jste spokojeni. Díky...
Jake
Profil
Já jsem spokojen s Kouwell KW-582V2 - 1394 stojí kolem 650,- (na netu).
mat
Profil
ten mi padl do oka taky... díky
Jake
Profil
Tak si myslím, že je to celkem pěkný řadič- moc nestojí, svůj účel plní na 100% (a Kouwel jako značka je poměrně dobrý) a pod WinXP SP2 na něho nepotřebuješ ani použít ovladače- nainstaluje se sám. Jak jsem říkal jsem s ním plně spokojen.
mat
Profil
a můžu ještě Jake jeden dotaz: jaký soft na editaci videa používáš? Nějaký komerční nebo freeware? Doporučíš mi jako videoamatérovi něco?
Jake
Profil
mat
na něco používám počeštěný Virtual Dub. Já mám firewire hlavně kvůli ext.disku. Jinak doporučit je těžší, třeba Virtual Dub je dobrý- zkus se podívat na Slunečnici nebo Stahuj-tam určitě něco dobrého najdeš.
mat
Profil
díky, tím končím s tímto tématem... (jedu do porodnice, točit...:))
Martin Kuželka
Profil
Mate, gratuluju... :)) (doufám, že tam nejedeš točit pivo)
mat
Profil
to budu točit až pak... a dost už, nebo nás místní přísní moderátoři zabanují... :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0