Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Dobrý deň, mám taký problém s PC veľa krát pri zapnutý mi zrazu zamrzne....neukáže sa ešte ani obrázok na ploche a zamrzne...keď stačím ctrl+alt+del tak sa ukáže tá modrá obrazovka a popisom nejakej chyby a už pomože iba resetovanie. Stáva sa mi to veľa krát, neviete čo s ním može byť? Ďakujem
jozob
Profil
xxxx125
Aký máš systém? Predpokladám, že Win98.

Podobné problémy môžu byť spôsobené mnohými vecami. Môže byť chybná pamäť, závada na matičnej doske, chyba v systéme. Zo súčasného popisu nedokážem bližšie definovať, o čo môže ísť. Môžeš bližšie popísať tú chybu?
xxxx125
Profil *
Mám win ME a zapnem ho ukáže sa aj celý ten panel so štarom (ale tam kde su hodiny su len hodiny ostatne ikony chýbaju)...systém prestane pracovať a je to...nepametam si čo vypíše windows, ale keď sa mi to zase stane tak napíšem
Wan-To
Profil *
xxxx125
Zkus windowsy přeinstalovat.
xxxx125
Profil *
asi bude treba, uvidím...
jozob
Profil
xxxx125
Každopádne sleduj ako sa systém správa. Keď chyba znovu nastane, napíš jej presný obsah.

Ale skôr ako reinštaláciu by som doporučoval základnú "inšpekciu" systému, najmä nejaký memtest, či je hardware v poriadku.
lubino
Profil *
Ahojte prosim vas..ja mam tiez problem so zamrzanim pocitaca ale u mna to finguje asi nalsedovne,...napriklad chcem hrat nejaku hru tak po 5 minutach zamrzne,chcem ijnstalovat daco na komp daco vacsie a zamrzne,vela krat som to ksusil ci to preinstalovanie pomoze ale nepomoze..ani zformatovanie disku nepomohlo...mam win xp prosim vas ak mozte skuste mi oradit,dakujem
pEeLL
Profil
zacnete tim co vam poradil Jozob. memtestem. a nechte ho jet alespon par hodin. pokud mate pretaktovany procesom muze to byt i tim.
lubino
Profil *
ja som zapol ten memtest a znovu mi to zamrzlo
SUM 41
Profil *
ahojte,mám taký problém že po nejakom čase keď mám zapnuté pc tak mi úplne zamrzne a nepomôže ani reset len keď ho opäť zapnem o niekoľko minút myslim ze to moze byt harddisk ze sa prehrieva ale neverim-
Ness
Profil *
skus vymenit chladiacu pastu na procaku mne to pomohlo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0