Autor Zpráva
Snail.cz
Profil *
Doufam že mi nekdo poradí:
Potreboval bych udelat toto: Mam doma wifi sitovku, ethernet sitovku. Jak asi tusite, tak v Ovládacích panelech->Sitová připojení, mám tedy dvě pripojení. Jednim se ovlada nastaveni LAN a druhým nastavení WIFI.

Potreboval bych dvoje nastavení na LAN. Jedno by treba prijimalo IP z DHCP, a u druheho by bylo zase nastavene, že má pevnou IP. Vzdycky bych si povolil jen jednu z nich, podle toho co zrovna potrebuju, abych to po kazde nemusel prestavovat .

V tech Ovladacich panelech je sice tlacitko Vytvorit nové připojení, ale ono mi to nakonec nic nevytvori, jen mi prenastaví to mé stávající!!!!
Vím že u FaxModemu je soubor který spustím, a to mi vytvori dalsi pripojení, ale na sit nic takoveho není.
Peca
Profil
Taky by mě to zajímalo... Dvě nastavení pro jedu síť asi nejdou. Ale zkus prográmek pro rychlé nastavení sítě.
jozob
Profil
No podľa mňa to ide.

Vlastnosti TCP/IP protokolu - tam sú dve karty. Jedná je "Obecné" a druhá "Alternatívni konfigurace".
Na karte "Obecné" je treba zadať všetko automaticky (DHCP). A na karte "Alternatívni konfigurace" treba zadať ručne IPčku.

Potom to funguje tak, že ak DHCP nepridelí adresu automaticky, podľa karty "Alternatívni konfigurace" sa to nastaví napevno.

Keďže nemám Windows, poprosil som kamaráta, aby mi spravil screenshot.
jozob
Profil
Neviem, prečo request na ten obrázok hlási 403... hm (???)
jozob
Profil
Aha... Tak zabudol som práva zmeniť :-) Už to ide...
MAREK
Profil
MAM VELMY VELKY PROBLEM MAM HRU GTA SAN ANDREAS A NEMUZOU SE MY ZOBRAZIT POSTAVY JAK TO MAM RESIT.
jozob
Profil
MAREK
Keď sa dostaneš do určitej sekcie, na spodku nájdeš možnosť vytvoriť nový thread.
Tvoj problém sa do tohto threadu vôbec nehodí.

K problému:
Z popisu toho moc nezistíme. Je mnoho možností, ako to napraviť, no vôbec Ti nemôžem zaručiť, že niečo pomôže:
a.) Preinštaluj hru
b.) Preinštaluj ovládače grafiky
c.) Preinštaluj systém
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0