Autor Zpráva
Štěpánka
Profil
Nevíte prosím někdo jestli jde faxovat přes počítač?Zkusím to popsat,máme "tel,fax,záznamník v jednom",počítač,připojení na net od Eurotelu.Dá se nějak připojit "tel,fax,záznamník v jednom" k počítači tak abych do faxu vložila klasicky papír a odeslala ho někomu přes počítač?Vlastně stejně jako přes pevnou linku,jen místo pevné použít číslo které je v modemu a Pc.Moc děkuji za případné rady.
jozob
Profil
Štěpánka
Fax je možné posielať aj bez faxového prístroja. Teda priamo z PC, napríklad prostredníctvom internetovej stránky ako napísaný text, poprípade naskenovaný obrázok. Tieto služby ponúkajú rôzne spoločnosti, skús sa informovať u poskytovateľa intrenetu.

A či je možné pripojiť fax, to záleží od konkrétného faxu. Je potrebné zistiť, či je možné pripojiť tento fax k počitaču, napr. pomocou USB, alebo sériového portu.
Richi
Profil
No kdysi jsme měl fax v PC a byl to nějaký prográmek, možná dokonce stáhnutý zdarma, pak jsem dokumenty proste faxoval přes něj ale do PC jsem měl zavednou pevnou linku od telecomu a taky třeba program na záznamník který mi bral telefon když jsem nebyl doma :-)
Nevím zda jsem pochopil tvuj dotaz a pomohl ti.
Mistr
Profil
Štěpánka
Co tohle: http://www.studna.cz/go/search/mode/and/where/name_desc/text/fax/page/ 1

Vybereš si něco z toho?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0