Autor Zpráva
Bublina
Profil *
Nějak sem si smazal windows movie maker a potřeboval bych ho nainstalovat, ale všude je jenom blbá verze 2 a já bych potřeboval 2.1 . Na microsoft píšou, že jde pouze ta dvojková verze upgade, ale vůbec mě to nefunguje. Nepopsal by mě to někdo, jak to celý nainstalovat? Prosím, prosím poraďte ! spěchá
koudi
Profil
1) Naprosto nevhodně zvolený nadpis tématu
2) Movie maker bych osobně vůbec nepoužíval
3) Mělo by to být na inst. CD woken.
Bublina
Profil *
Omlouvám se, že sem špatně zvolil nadpis. Maker mě na mou práci velice vyhovuje. A nechápu co je instalační CD woken, moc se v tom nevyznám.
bojars
Profil
IMHO: instalační CD woken= Instalační CD pro Operační systém Windows
koudi
Profil
jo, přesně
Bublina
Profil *
Tak na instalačním CD sem to hledal, ale jak sem psal, moc se v tom nevyznám. Když vložím instalační CD, tak tam mám nabídku: instalovat systém... , instalovat volitelné části, další úkoly a zkontrolovat kompatibilitu systému. Nevím v čem to mám hledat. Když sem kliknul na instalovat volitelné části, tak to tam v těch různých programech nebylo.
Mistr
Profil
Bublina
další úkoly
A co se skrývá pod těmi dalšími úkoly?
Bublina
Profil *
->Nastavit Připojení ke vzdálené ploše
->Nastavit síť pro domáctnost nebo malou kancelář
->Přenést soubory a nastavení
->Procházet tento disk CD Rom
->Zobrazit poznámky k verzi
->Instalovat soubory platformy .NET Framework
Mistr
Profil
Bublina
instalovat volitelné části
Ty volitelné části máš projité důkladně? Není to v nich někde zakuklené?
Bublina
Profil *
Nikde sem to nenašel, hledal sem to také na http://www.microsoft.com/cze/windows/xp/using/moviemaker/21/intro.mspx tam je přímo o tom psané, ale je tam někde, že se musí stáhnot aktualizace k tý 2, ale nechápu jakou část, už sem toho stáhnul mraky, ale pořád mě to nefunguje. Nějak se v tom tam nevyznám kdybyste měl někdo čas a kouknul přesně jakou část aktualizace mám kde stáhnout, většinou mě to píše, že všechny aktualizace mám už stažený. Prosím pomozte. Známýmu sem slíbil, že mu do zejtra udělám prezentaci.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0