Autor Zpráva
Tomik
Profil
Chtěl bych se zeptat diskutujících, který DVD player by doporučili. Aby byl kvalitní a pokud možno freeware, doteď používám PowerDVD, celkem prima vecička jenže to je trialka, za 2 dny mi vyprší, tak scháním nový.
Děkuji za odpovědi.

Tomik
Leo
Profil
Jak to souvisi s tvorbou webu? Leo
lukysy
Profil
Tomik Tohle by se spíše hodilo do Práce s počítačem, tohle fórum je trochu s tímto dotazem vedle. Ale tak k věci: Mezi ty známější patří třeba MicroDVD nebo vynikající je BSPLayer (nejsem si jistý, jestli nepřehrává jen DiVX). Jinač k tomu PowerDVD bavit se tady o warez by bylo v rozporu s pravidly této diskuze, ale není takový problém sehnat key.
pyty
Profil
ja mam WinDVD ale neviem ci je free, lebo som ho dostal na cd ako aj z licenciou ku grafickej karte (alebo k cdromke ?? uz si to nepamatam) je celkom dobry.. skus zohnat
(osobne WinDVD velmi nemam rad, leb na niektorych filmoch m kazde tri minuty vypina zvuk....)
Tomik
Profil
To Leo: Já vím, nevěděl jsem kam to dát, ale Yuhů do této rubriky zařadil dotaz na soft na tvorbu PDF a to IMHO také nemá nic společného s tvorbou webu.

To lukysy: MicroDVD mám a ten nepřehrává DVD, sice se tak tváří, ale není tomu tak. O tom ****** vím, ale já bych to potřeboval legálně :o). A le ten BSPlayer skusím. Díky

To Pyty: Řekl bych, že pokud nechci nějaký ********* program a nechci si nic kupovat, tak je na tom WinDVD stejně jako PowerDVD, ale díky.
halogan
Profil
Tomik: PDF s webem ma spolecneho hodne veci, DVD nikoliv.
Tomik
Profil
Pokud se nemílím, tak Yuhů chtěl program na export z *.doc do *.pdf a formát doc toho s webem také nemá nic společného. Yuhů chtěl program.

Je pravda, že kdyby se použil PHP script na export HTML do PDF už to má s webem společného dost, ale takto IMHO je to samé co to DVD, ale nechci se hádat.
halogan
Profil
PDF a DOC jsou formaty pro webove prirucky, manualy, smlouvy apod. On se ptal na konvertor, aby to mohl dat na web. (spis nez doc asi rtf, ale to je jedno)
Tomik
Profil
Ok, přesvědčil jsi mě. Omlovám se příště takový dotaz dám do "Práce s počítačem".
lukysy
Profil
Jejda to je ale divný... Já myslím, že jsem MicroDVDíčkem normálně DVD přehrával... :o/
Yuhů
Profil
až bude příště nějaké špatně zařazené téma, hoďte mi prosím info na mail namísto diskutování o špatném umístění příspěvku. Já občas nestíhám moderovat, mail by to spravil. Díky za pochopení.
Tomik
Profil
lukysy:
Je to dost divný, ale mě to prostě to DVDčko nepřehraje. Vše je nastaveno tak, jak má a mechanika taky běhá ok.

Yuhů:
Ok
xdusa
Profil
Tomik no tak si na internetu stáhni pro PowerDVD ***** a bude ti normálně fungovat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0