Autor Zpráva
Shorty
Profil *
Čest lidi,

mám takovej tvrdší oříšek - nejdou mi spustit žádný hry ani video - programy jdou.Je to tím že Windows (98) nemůže načíst info o procesoru !!! ukáže to jen info o Ramce a všem ostatním ale procák ne.dále pak Direct Sound nejde ani Music - mám novou zvukovku - ale tím to asi není (zkoušel jsem i jiné) poraďtze - jsem v koncích !!!!!!!!!!!
zimmi
Profil
A máš k té zvukovce ovladače?
Mistr
Profil
Shorty
A máš k té zvukovce ovladače?
Nemáš-li je, stáhni si je z internetu.
Shorty
Profil *
jo mám a to je právě to divné - když dám správce zařízení tak vše je v poho !!!!!!!!!!!! ukazuje že všechno je nainstalováno a zvuk normálně jede !!!!!!! hudba je v pohodě - zaměřte se na to proč to neukazuje procesor ????? co se stalo ?
zimmi
Profil
Shorty: Co neuakzuje info o procesoru? A kde?
Shorty
Profil *
za prvé když zapnu DirectX - neukáže žádné info o PC (zkoušel jsem hodně verzí Directu - ale tím to není).a za druhé Tento Počítač - vlastnosti - vždy mi to ukazovalo frekvenci PC (to snad každému) a teď nic.-poraďte......
Shorty
Profil *
díky tomu mi nejedou žádné hry a podobně - hra nemůže načíst info o PC a proto nejede.....
jozob
Profil
Shorty
Skúšal si preinštalovať Windows? Skúšal si iný procesor?
printf
Profil
Zjistí něco jiné programy na zjišťování konfigurace? (myslím různé testery CPU a podobně, pak bych zkusil Systémové informace v total commanderu, co se tam objeví)
Shorty
Profil *
zatím dík za vaše rady.......-Windows jsem nechtěl přeinstalovávat z jednoho prostého důvodu - mám tam tolik programů a podobně - že se mi do toho nechce (co nadělám) - předtímn vyzkouším ty testery !!!!!!!! ozvu se jak to všechno dopadlo..
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0