Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Máte někdo zkušenosti s druhým servicepackem pro WinXP?
Zejména by mě zajímaly problémy s kompatibilitou programů.
halogan
Profil
macich.net/blog
blok.rozanek.cz
Tady se tusim psaly prakticke zkusenosti, vice toho najdes u Jirky.
K tomu softu:
Bylo par softu, co nejely, ale uz jsou updaty, ale ja rozhodne neupgraduju kvuli popup blockeru a FW...
moons
Profil *
Dělá problémy, to je známo, ale udajně pomáhá reinstalace.
Nejprve nabootovat, pak SP1, SP2 a poté updatovat. Bootovani se doporučuje provádět z poslední verze WinXp, snad srpnové 2004?
moons
Profil *
moons - >> halogan: Píšeš o updatech na softy, ale pokud je má někdo ********* - nemá orginál. verzi?
pyty
Profil
sp 2 ma celkom fajn firewall len vexplorery blokuje kazdy jeden javascrip este aj so stranok microsouftu...
a neide mi dobre ICQ lite..
DoubleThink
Profil *
> sp 2 ma celkom fajn firewall

No myslím, že než Norton Personal Firewall 2005 asi lepší nebude
Anonymní
Profil *
Necite nekdo co dela SP2 a Nero 6? Na Invvexu mi typek od strycka Billa tvrdil ze to nejede, ze mam upgradovat na vyssi, co je ale vyssi? Nero 7 jsem nenasel. Nevite teda nekdo jak to je? Diky
habendorf
Profil
Nero Express 6 na SP2 bez problémů.
DoubleThink
Profil *
Verze 6.0 nejede - spustí se ale nejde pálit. Vyřeší se to upgradem na v 6.2 (číslo si přesně nepamatuju)
Korčibači
Profil *
SP2 nedají se psát webové stránky pomocí textových editorů. SP2 nedovolí spustit jakoukoliv aktivitu stránek jako je onmouse, owermouse a podobně.

Nepodařilo se mi to ani nijak vypnout. Stránky chci zobrazit ze svého HDD nikoliv přes Internet. Pokud stránky jsou na Internetu tak aktivity stránek jsou povoleny. Chci-li psát webové stránky a při práci si je spustit, musím SP2 odinstalovat. nebo je prvně umístit na Internet odtud je prohlédnout a opravit.

Je to kočičárna. Myslím, že SP2 je největší paskvil a šmejd roku či spíše století.

SP2 mě taky nenajde AVG 6 takže mi hlásí, že počítač není chráněn antivirem.

Předpokládám, že budu muset přejít na Linux. SP2 má chránit počátač před spamem a spyware, ale tolik klikání na neustálé rušení hlášek jsem v životě za 30 let práce na počítačích ještě nezažil. Ani při sebevětším poštu Spyware.

100 x hanba Microsoftu a jeho SP2
DoubleThink
Profil *
SP2 mě taky nenajde AVG 6 takže mi hlásí, že počítač není chráněn antivirem.

Nemáš používat takový odpad jako je AVG
Tomik
Profil
A mimojiné na WinXp s SP2 nelze nahrát záplatu proti červíčkovi Blaster, který poměrně často napadá WinXp.
DoubleThink
Profil *
Protože na SP2 už je ta záplata zbytečná
DoubleThink
Profil *
BTW - tento problém vyřešil už SP1
Tomik
Profil
Omluvička to mi nedošlo :-D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0