Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Ahojte, mám problém so zabehaním Outlook Express...Mailovú adresu mám na www.azet.sk a prihlásil som ju do Outlooku Expressu a prvú poštu som aj odoslal (hneď po prihlásení účtu) a došla v poriadku, neskôr som chcel odoslať dalšiu a pozrieť aj prijaté a už sa mi nedalo pripojiť ma pop3.azet.sk... Neviem si s tým poradiť, skúšal som meniť aj nastavenia s vyžadovaním hesla ale ani raz sa mi to nepodarilo. Nič sa mi teraz z Outlooku Expressu nedá poslať a ani prijať...Na azete sa píše, že je veľmi dôležité, aby som nastavil SMTP server, aby vyžadoval overenie/prihlásenie. Ako chybu vypisovalo niečo s požadovaním zabezpečeného hesla, budem veľmi vďačný za každú radu :)
bar
Profil
Zkus v nastavení jít na:
nástroje --> účty (vyber poadovaný účet) --> vlastnosti --> servery a tady zaškrtni políčko server požaduje ověření
Cody
Profil
No myslím, že tady jde o tohle "Je veľmi dôležité, aby ste v rozšírených nastaveniach uviedli, že "SMTP server vyžaduje overenie / prihlásenie" a použili to isté meno heslo ako pri čítaní pošty." - tohle tam chce nastavit a pokud to nebude fungovat dle toho návodu co mají v nastavení zkusil bych ještě ten jejich přednastavený zápis do registru. Ale můžu říct, že já jsem zkoušel a všechno mi bez problémů funguje, takže problém bude asi u tebe? Popiš přesně jakou chybu to hlásí?
Pam mě ještě napsalo, aby jsi jako login byplnil celé jméno i s tím za zavináčem a zkus si kdyžtak ten pop3 server pingnout...
xxxx125
Profil *
vypisuje mi túto chybu: Na server se nelze přihlásit pomocí zabezpečeného ověřování hesla. Účet: 'pop3.azet.sk', Server: 'pop3.azet.sk', Protokol: POP3, Odezva serveru: '-ERR Command must be one of USER, PASS or QUIT', Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 0x800CCC90, Číslo chyby: 0x800CCC18.... Ako meno som si dal názov mailovej adresy a mám zašktnuté server poterbuje ověření. A ako mám pop3 pingnúť? Ďakujem :)
jozob
Profil
xxxx125
No mne z tej chyby vychádza, že Outlook posiela nejaké divné commandy...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0