Autor Zpráva
error414-
Profil *
Mam tenhle **** od zlutejch ****** a doposud jel. Vcera sem si pozadal o zmenu sluzby s 256/64 na 512/128 a co cert nechtel uz to zmenili, ale. Jo to ale me stve, dnes se pripojim a daemon me ukazuje 512 prichozi,parada a 4000 odchozi (+- nejake drobne), ma to ale hacek, modem nedokaye bzt pripojenz dele ney 10s, porad se restaruje. Pred tim to fungovalo. Volal jsem na help linku proverili to a hadejte kcemu dosli. Chyba je u me.

Uz me to docela **** protoye ted musim jet na modemu. Nevite co stim.

Jeste jeden dotay mam nejakou sanci uspet kdzy jim nezaplatim za dny po ktere to nejede?
Meldo
Profil
mam nejakou sanci uspet kdzy jim nezaplatim za dny po ktere to nejede?

pokial je chyba u teba tak asi nie :-) ich to toiz nezaujima, ze tebe nieco nefunguje. oni ti sluzbu bezchybne poskytli. To mas to iste, ako keby si nechcel zaplatit za 10 dni, lebo si bol 10 dni na dovolenke. To je proste tvoj problem.
Overlord
Profil *
Ja mam to same akoratze pri zmene z 512 na 2048, ale po nekolik volanki technikum, jsme overili ze zavada neni u mě, a ze z-com musi nejak upgradovat ustrednu ktera to nezvala, a ze k tomu dojde v dubnu, takze mam 2 mesice zkuenej net za kerej budu platit !
Maja
Profil *
Jo, sagem a slzby od telecomu, od te doby, co ho mam, tak se mi kazdou chvili restartuje pocitac a uz mi dochazeji napady, com to muze byt. Technici na lince mlci - tedy koho by vice nez 20 minut bavilo poslouchat, ze jste v poradi. Tak jsem to nevydrzela.

Nevite nekdo, co s tim?
WhiteDeath
Profil *
jj mám stejnej problém, akorát mi to nepadá tak často, ale už sem na ně pěkně naštvanej. Jakmile mi vyprší smlouva, tak du na Tiscali. Kámoš u nich je a má to bez problémů.....zas*anej TELECOM!!!!!!
alfonso
Profil *
Mě se taky restartovával počítač po připojení, bylo to nelegální verzí Windows, po změně systému to běhá
error414-
Profil *
me to delal jiny telefon ktery byl pripojen k lince
pussylala
Profil *
Když se my restaruje PC nebo ho na tvrdo restaruji, tak ten priblblej modem my pak uz nenaběhne. Musím ho odpojit pak znova zapojit, pak restartovat a potom my naběhne, ale je to děs....NEKUPOVAT!!!
klepeťák
Profil *
Jo přesně tak,modem je děsnej nemakačenka a u Telecomu se divěj jak idioti co jim to plácám za nesmysli,že jsem 1 případ kterýmu ten modem nejde a ať ho klidně pošlu na reklamaci do Telepointu a že by mi tam měli dát náhradní.V Telepointu by si modem klidně vzali,ale oznámili mě,že mi náhradní nedaj,že to každej chodí reklamovat,takže prostě už náhradní nemají a budu muset být 30 dní bez modemu a net platit dál.Je to s nima pěkně na kokot a to radši nechci vzpomínat na 60 denní změnu tarifu a provolanejch 420 minut na operátora-no bléé,hrůza děs.To není Telecom a Tele-clon
eva tkadleckova
Profil *
jeho nekupování mohu jen doporučit!!! Nepodařilo se mi s tím přístrojem navázat obstojnou komunikaci.
Modem nejprve několikrát do týdne hlásil "chybu 651" - někdy pomohle restart někdy ani to ne. jendoho dne umřel úplně. Volám na Telecom, "že mi nefunguje modem", ať pošlou technika, ten přišel a po mé třetí urganci a víte co zjistil, "že mi nefunguje modem" (což bylo naprosto nečekané zji´štění) a že si mám dojít na Telepoint, že si ho vezmou a dají/půjčí mi jiný fungující. VTelepointu si ho vzali (náhardní nedali, neb ho neměli a nemívají - co bych to prý po nich chtěla). Internet nešel zato přišla faktura. Pak ještě zavolali z Telepointu (asi opo 14 dnech), že byl modem zničel bouřkou, a že si to můžu odnést, že se na to reklamace nevzrahuje. No a mám pro legraci.
Anonymní
Profil *
Modem Sagem používám na stolním PC kde mě taky zlobí, když se chci připojit hned jak uvedu PC do provozu tak to musím odpojit a pod. - když se připojuji na ADSL po již delším provozu PC tak se připojí hned z čehož usuzuji že asi trvá déle než se s ním PC prováže. Sranda však je že jsem si pořídil notebook a na něm funguje 100% a bez problémů ihned.
Přemýšlým ted nad koupí jiného modemu ke stolnímu PC ale aby ten byl na stejném principu připojení tedy - na kabeláž která je u Sagemu /usb+od linky/ - abych jen vyměnil tu skříňku. Uměl by mi někdo poradit co je lepšího ?
OP
Profil *
No ja na nem jedu spokojen uz 1 rok. :) holt zivot je nekdy devka ze?
Dee
Profil *
Tady na něm jeli asi 3 roky a dobrý.. na starým kompu. Přinesu nový komp a hádejte: 651 **** you. Je to šmejd všech šmejdů a Telecom byl ještě větší šmejd, že to kdy vůbec prodával.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0