« 1 2 »
Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Koupil jsem si originál Windows XP Home a nainstaloval jsem ho do svého pc, a dotaz je, zda je možné se stejným product key naistalovat tento windows do ještě jednoho cizího pc. Děkuji za odpověď.
Mistr
Profil
Robbie
Technicky to asi jde. Ovšem po právní stránce nikoliv. Tak si to rozmysli.
japlavaren
Profil
no,ide. ak dotyčný nemá pripojenie na net tak je to v poho. ale ak áno, tak sa pc může zaregistrovat a máš problém. Ide to, ale radšej bez internetu. A dotyčnému odkáž, že falošný win sa dá zohnaž zhruba za 500sk v nejakej predajni počítačov a riziko je na nich
izsak
Profil
Zrejme si si ho kúpil ako OEM alebo ako krabicové balenie. Vlastníš teda jednu licenciu a teda ho môžeš mať nainštalovaný len na jednom počítači.
KENNY
Profil *
mam Fakt problem ....
Brat zahesloval Windovs XP Profesional
A zabudol heslo ma tam vela suborov co mu treba do prace a ako mam zistit admin heslo .... Vopred dakujem
gajdynator
Profil
KENNY
To bude asi ťažké. Skús hľadať na nete alebo čakať kým ti niekto napíše...
jozob
Profil
KENNY
Pre nové otázky si vytváraj nový thread. (Ja už radšej nebudem počítať, koľko krát som túto vetu napísal)

Vygúgli si slovné spojenie "password recovery"
Mistr
Profil
KENNY
Promiň, ale jak máme vědět, že jsou Tvé úmysly čisté?
tpikalek
Profil *
Takže:
Spusť windows v nouzovým režimu (při startu, nejlíp od zapnutí PC ať se trefíš, mačkej F8; ukáže ti to nabídku a zvol nouzový režim)
Přihlas se jako "administrator" (heslo se u Profesionalů zadává při instalaci; možná tam žádný není, žežko říct...nevím kdo to instaloval)
Pak dej Start --> Spustit --> Zadej "control userpasswords2" --> OK
Tam najeď j na toho uživatele a klikni "změnit heslo"

Jestli neznáš heslo admina, dají se ještě nějak přepsat soubory s hash otisky hesel třeba přez linux, ale do toho bych se moc nepouštěl... Pak jedině reinstal (možná by šlo dát "opravit systém", ale za to neručím).
A nejlíp - vys**r se na windows a nainstaluj si Linux (doporučuji SuSe)! ;o)

Možná jsou tam chyby, nevím už jsem na windowsech nebyl ani nepamatuju...
Mistr
Profil
jozob
Pre nové otázky si vytváraj nový thread. (Ja už radšej nebudem počítať, koľko krát som túto vetu napísal)
Já to od Tebe čtu poprvé. :o)))

Omlouvám se za OT.
tpikalek
Profil *
Ty soubory si můžeš normálně vypálit na CD z Linuxu (nějaká Live distribuce, jestli to nechceš instalovat), s novějším jádrem, co umí NTFS. Nebo Bart's Windows PE.
Nebo ten disk vytáhni, strč do jinýho PC a zkopíruj.

A pak už to můžeš přeinstalovat...
tpikalek
Profil *
Pre nové otázky si vytváraj nový thread. (Ja už radšej nebudem počítať, koľko krát som túto vetu napísal)
Sry za OT, ale tenhle thread se jmenuje "Windows", takže bych sem teoreticky mohl psát i o tom, jak si nastavit obrázek na plochu, a nebylo by to moc OT... :o)
jozob
Profil
tpikalek
"takže bych sem teoreticky mohl psát i o tom, jak si nastavit obrázek na plochu, a nebylo by to moc OT"
Myslím, že nie je dobré riešiť viac ľudí v jednom threade, ale to už ideme OT, takže STOP :-)
tpikalek
Profil *
Jinak, k původnímu tématu:
Windowsy se dají lehce c ' r ' a ' c ' k ' o ' v ' a ' t (koukni na w ' w ' w ' . ' c ' r ' a ' c ' k ' f ' i ' n ' d ' . ' c ' o ' m )
Já je taky nemám legálne ;o) , ale pouštím je tak jednou za půl roku...
Sry za ty ''', ale asi by se z toho staly ***** :o)
jozob
Profil
tpikalek
Super. Toto sem vážne nepatrí.
jozob
Profil
tpikalek
Tvoj príspevok môže BSA použiť ako oficiálne priznanie, potom stačí len vytiahnúť z DB IPčku atď... Ale pokiaľ Ťa niekto "nebonzne" :-)

Sorry za OT.
jozob
Profil
A taktiež k pôvodnému dotazu:
Robbie
Myslím, že licencia Windows je na určitom počítači platná len v prípade, ak je označený známkov (tou kravinou od MS, je tam aj nejaký hlogram atď...)
tpikalek
Profil *
Myslím, že licencia Windows je na určitom počítači platná len v prípade, ak je označený známkov (tou kravinou od MS, je tam aj nejaký hlogram atď...)
Přesně tak. Je na něm product key, kterej se zadává při instalaci...

Takže já to mám skoro legálně - mám tam nálepku Win98 :)
jozob
Profil
Už naozaj posledné OT:
tpikalek
Ja som si počitač oblepil nálepkami "Powered by ASUS", myslíš, že môžem používať legálne ukradnutý Photoshop?
tpikalek
Profil *
Nevím. Photoshop má taky nálepku? Zkusím něco udělat v gimpu (ten photoshop stejně moc nepoužívám) s nápisem Adobe Photoshop 7.0 a nalepím si to na bednu! :)
Já mám Photoshop 7 na takovým CD, kde je i hodně plug-inů, serialy, ******... Bylo to na nějakým torrentu.
Nedávno jsem sehnal krásnout nálepku SuSe Linux, tak jsem to hned nalepil místo nápisu Brave.
Ale to je už fakt hodně OT.
jozob
Profil
tpikalek
Teba by mali v BSA radi. Napíš im svoje zážitky s legálnym software. A nezabudni uviesť adresu a telefónne číslo.

"Ale to je už fakt hodně OT."
Áno, takže THE ENTER.
tpikalek
Profil
Ještě poslední OT:
A taky hlavně několik kontaktů (těch by se našlo), co mě tenhle SW naustále dokola nabízí a já jse odmítám s tím, že na Linuxu by to stejně nešlo...
Nj, co má dělat student s kapesným 200Kč na měsíc, starým PC (1GHz Athlon, 256MB RAM, 32MB grafárna, 40+80GB HDD...)??? Kupovat si drahej legální SW?! Já jsem to vyřešil přechodem na Linux, ale mnozí (znám jich fakt hodně) mají doma nelegálně fakt všechno... Já mám windows jenom proto, že mě na Linuxu nejede synchronizace s mobilem (mám P900; nikdo neví, jak to zprovoznit...). Ale těším se, až na to přindu, až budu moct kompletně odstranit widle z mýho života! To musí být krásnej pocit... :)
jozob
Profil
tpikalek
"To musí být krásnej pocit... :)"
Zažil som. Je to ako keď sa ťa dotkne sám Mesiáš.
japlavaren
Profil
no, ak ti ide o záchranu súborov, skús pripojiť nový hdd a cez príkazový riadok(dá s atam vliezť cez f8-štart systému) alebo to nejak napáliť(možno by išiel cez príkazový spusťiť nero alebo niečo iné) mimochodom, ak nepoznáš príkazy príkazového riadku, jednoducho mu napíš HELP
japlavaren
Profil
a ešte dotaz, ak mám nejaký legálny program, musím mať na krabici tú(hnusnú) nálepku??
Tomik
Profil
japlavaren
Pokud se nemýlím, tak jsou na nálepku vázané OEM XP (tedy ke konkrétnímu PC), pokud si nejsi jist, koukni do licence daného produktu, jestli tam o nálepce není ani zmínka, tak nemusíš... :)
Nekroman
Profil
Ja poznam lahku fintu mne to ide. Ked ti nabehne tabulka na heslo tak stlac 2 krat ctrl+alt+delete a nabehne ti tabulka kde meno prepises na administrator niekedy treba dat do hesla a. Potom daj ovladacie panely spravca uctov a vypni heslo a je to.
Nekroman
Profil
Nekroman
Profil
Chodte na moj web [img]www.nekroman.ic.cz[/img]
Anonymní
Profil *
Zabudol som heslo na windows XP mam ho na administratorovi a neviem ho prejist stale mi ho nebere ...je nejaky sposob abi som sa dostal do windowsu ???






Odpovede posielajte na E-mail-empoiro@centrum.sk
Alebo na ICQ - 237446065 (EmPoIrO)
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0