Autor Zpráva
Webspy
Profil
Čau,

mám zabudovanou čtečku karet (vlastně místo disketovky), mám CD s instalací driveru (i pro MS Win XP), používám MS Windows Media Center Edition. Ačkoli nainstaluji program (driver), systém ji nerozpozná. USB na čtečce ale funguje tak či tak, tzn. v zapojení problém nebude.

Nemáte někdo tuto čtečku - OTI Card Reader a driver na ni?
tpikalek
Profil
To je divný, protože i interní čtečka se vlastně zapojuje na USB (konektory na základní desce pro přídavný USB).
Já mám taky OTI Card Reader, ale externí - jede na Win98 (nutný driver z CD), WinXP (bez druveru), Linux (všechni distribuce co znám bez driveru)
Zkus dát zprávce hardware (pravým na Tento Počítač --> Vlastnosti --> Hadrware --> Zprávce hardware ...nebo nějak tak, mám linux...) a najdi, jestli tam ta čtečka je. Jestli je u ní otazník, jsou to drivery. Jestli tam není, tak to je divný. :o)
tpikalek
Profil
Nebo tu čtečku zkus vypojit, zapnout PC a za běhu ji připojit, nejlíp na jiný USB...
Poslal bych ti ty drivery, ale obávám se, že jsem to CD už vyhodil... Zkus si je stáhnout ze stránky výrobce. Ale Win MCE by to měl umět i bez driverů z CD.
Webspy
Profil
Čtečku vypojit a zapojit nemůžu, mám nový komp v záruce...
Na stránce výrobce jsem drivery nenašel.

Ve správci zařízení čtečka není, ale usb na čtečce funguje!
Nextex
Profil *
Ovladače na produkty OTi jsou na stránce http://www.oti.com.tw/eng/supports/downloads.htm
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0