Autor Zpráva
DoubleThink
Profil *
Posli prosim vsem svojim kontaktum zpravu ze nemaji do sveho Contactlistu prijmat Beavisa. Je to virus, ktery ti sformatuje disk a kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob sformatuje to i tebe.. Posli prosim vsem svojim kontaktum zpravu ze nemaji do sveho Contactlistu prijmat Beavisa. Je to virus, ktery ti sformatuje disk a kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob sformatuje to i tebe..

Je to HOAX - neposílejte tyto žvásty, nebo si budete sami koledovat o SPAM penalizaci

http://www.hoax.cz/index.php3?action=detail&id=360
lukysy
Profil
DoubleThink Takže po modré květince další blbost... :o) lol...
btw co je spam penalizace?
kelvin
Profil
Přišlo mi to čtyřikrát zatím. Pár lidí tomu i docela věřilo. Šílený.
23k
Profil *
ja uz neverim nicemu, nicemu co mi chodi na mail ani na iCQ, naky nabidky, reklamy bo upozorneni atd...

verim tomu co se objevi na duveryhodnych serverech typu www.viry.cz atd ....
Victorius
Profil
na me nemate, mam staroslive kamarady takze uz jsem dostal celkem jedenact tehle zprav, sbirka hoaxu se mi uspesne rozrusta
Anonymní
Profil *
To sami s tim uživatelem jménem chrobák-prý odešle všechny důležité dokumenty a smaže HDD.....hahah....tak to by musel byt chrobák velký hacker aby tohle dokázal pres ICQ.... :)
Timy
Profil
Anonymní
souhlasí, taky jsem dostal varování ohledně pana Chrobáka. Jestli mě nějaký uživatel chrobák kontaktuje, ještě mu popřeju hezký den:-)
centi
Profil
Ja si dávam dvojnásobný pozor, keďže nám do práce chodí upratovať pán, ktorého prezývame Chrobák :-).
Tin
Profil
Taky mi jeden přišel

>Rekni vsem lidem z tveho Contactu listu, ze Morfey (232-939-546) je virus.
>At ho neautorizujou.Da-li mu nekdo autorizaci, nakazi vsechny kontakty z toho listu, tim padem i tebe. Posli tuto zpravu vsem Tvym znamym!
halogan
Profil
Delejte to jako ja - hodte si vsechny do invisible listu a jen sve nejvernejsi kamarady (ja mam asi 2) dejte jako online, pomuze to.
Timy
Profil
halogan
no a nebo buďte vy neustále invisible:-)
Leinad
Profil *
Mě hoax odesílají i když jsem off-line, návrat po týdnu na ICQ není nejlepší. Nikoho neautorizuji, zprávy mi může posílat kdokoli. Snažím se vyhýbat ignore-listu. U mě je účinné i jednotlivé vysvětlení každému zvlášť s odkazem na hoax server a výhružka ignore-listem. Tlačítko smaž jako spam je účinné.
---
Profil *
Posli prosim vsem svojim kontaktum zpravu ze nemaji do sveho Contactlistu prijmat kontakty začínající napísmeno B. Je to virus, ktery ti rozmrazí ledničku a kdyz ho ma jeden z tvych kontaktnich osob rozmrazí to ledničku i tobě!!!
Alphard
Profil
http://lamer.cz/quotes/show/3005
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0