Autor Zpráva
Martin
Profil
Ahoj,
potřeboval bych grafiku vytvořenou ve wordu převést do Photoshopu. Když dám CTRL+C a CTRL+V, tak obrázek je značně kostrbatý. Nevíte, jak to nejjednodušeji převést?
Tady jsou vytvořené tvary na ukázku http://peli2.resslovaci.net/help/prevod.doc
Dík moc
Peca
Profil
Print-screen? Anebo vytvořit ve Photoshopu.
Martin
Profil
Potřebuji zachovat průhlednost
Tomik
Profil
Martin
Nelze. Leda PrintScreen a pak normálně označit ru bílou plochu a vymazat ji a tím jí udělat průhlednou...
Martin
Profil
Tomik
To jsem zkoušel, ale nějak to nemůžu dotáhnout do dokonalosti. Magickou hůlkou si označím bílou plochu, smažu. Ale výsledek je nic moc. Buď mi tam zůstane trochu bílé nebo zas umáznu z nějaké jiné barvy. Není na to někde nějaký tutoriál?
bojars
Profil
Martin skús toto
bojars
Profil
Hm, nejde to... robí to asi ten formát "*.gif".
Peca
Profil
Místo hůlky zkus použít rozsah barev.
Leo
Profil
Do Corel Draw se to pres schranku prenese jako vektorovy objekt, Leo
Radek Hrabůvka
Profil
Ulož stránku wordem jako HTML. Pak hledej soubor neco.wmz. To jw wmf obrázek tvého díla se zip kompresi. Rozbalho, např. TC klávesová zkratka Ctrl+Page Down, 7-Zip pravým tl. myši a třeba volba Otevrít nebo rozbalit. Též je možné soubor *.wmz přejmenovat na *.zip. Vybalený soubor nemá koncovku, proto je nutné přejmenovat ho, přidat mu koncovku .wmf, ostatní záleží na tom, jak umí PS načíst WMF formát, případně zkuzit jiný program, třeba Corel Draw!, Corel Photo-Paint, PSP, ACDSEE dávají pri zpracování wmf formátu dobré výsledky (PS jsem nikdy neměl, tak nevím).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0