Autor Zpráva
...
Profil *
ahoj, sháním internetový připojení. mám expres ADSL od č. telecomu (2Mb/s), alenevyhovuje mi, když pracuju na notebooku a kabel se táhne přes celej byt, a taky se vždycky připojí na 10. pokus. potřebovala bych bezdrátový připojení, jako mám nebo rychlejší a hlavně za měsíční paušál. nevíte o něčem?? dívala jsem se na různý služby, ale všechny byly už moc pomalý anebo neměly signál (nejsem z prahy...) už se konečně musim zbavit pevný linky! :) díky za rady.
Peca
Profil
Bezdátové připojení si nemůžeš vybírat, jak tě napadne. Musíš mít signál. Zjisti si, jací jsou poskytovatelé bezdrátu přesně v tom místě, kde bydlíš. Vysílače mají dosah jenom několik málo kilometrů.
2Mb/s ti asi nikdo moc levně nedá, nebo to bude hodně sdílené, tak že to klesne na několik stovek kb.
Filips
Profil
Dobré je se podívat např. ze střechy baráku (kam si dáš asi anténu) na vysílač. Pokud tam uvidíš bezproblémů nebudou tam nějaké vysoké barákynebo tak tak je to v klidu. A nebo popř. ADSL.
Bydlím v obci s 3000 obyvatrli a jsou tu 4 poskytovatelé bezdrátu. Možná i víc.

Filips
tpikalek
Profil
Já bydlív o obci s 500 obyvateli a máme 2 (možná i víc) poskytovatelů.
Já mám 512kbps, agregaci 1:12, neomezený množství dat za 400/mesíc. Zříření (anténa, přístupový bod, kabely, switch na 4 PC ) za 4100kč. A jsem s tím celkem spokojenej. Normálně to má rychlost kolem 300kbps. Vysílač máme kousek od domu (je na něj krásně vidět).
2Mb/s je fakt hodně. Nevím naco tolik, jedině na stahování obrazů linuxových distrubucí...
PerToon
Profil
Jó, mít tyhle problémy.... praha5.net :-)
Gekon
Profil
PerToon: Nevíš, jestli bude něco podobnýho na čtyřce? Konkrétně třeba u mě v Modřanech bych mohl chytat hezky, dívám se z okna rovnou na Petřín
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0