Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám problém s internetem, z nějakého důvodu mi něco v počítači stahuje data z internetu. Klídně i 700 MB denně. Nevíte jak zjistím který program to dělá nebo aspoň jak to zablokovat. Mám kerio (free) ale nenašel jsem žádnou funkci která by mi s tím nějak pomohla. Avg taky nic nenašlo. Díky
koudi
Profil
Zkus třeba ethereal (ale na muj vkus dost složitej), nebo třeba netlimiter (nevim jestli je néjaká free verze ale i trial ti staćí). Tim zjistíš, který aplikace ti něco posílaj, případně je můžeš omezit.
jrw
Profil
Kerio by to nezvládlo? Nechce se mi kvúli tomu instalovat další soft.
Gekon
Profil
Zkus Conection Meter, nebo se prostě podívej, jesti nemáš zaplej ňákej P2P
thingwath
Profil
Postačí prostý příkaz netstat, který ukazuje aktivní spojení. Ale podívat se etherealem je jistota, jenom nevidíte procesy, pouze to co je na síti. Takže s klidem kombinovat.
jrw
Profil
Zkoušel jsem netstat ale to okno problikne tak rychle že z toho nevyčtu ani ... no vůbec nic. Tak nevím jestli nedělám nějakou chybu??
thingwath
Profil
Pusť si rovnou řádek a napiš to v tom. Je to čistě textový nástroj.
tpikalek
Profil
Zkus Ad-Aware, SpyBot.

Kerio by ti mělo ukázat, kolik kterej program v danou chvíli odesílá / příjmá. Potom jej můžeš vypnout přez "start --> spustit --> msconfig --> ENTER --> Po spuštění" a tam se dá vypnout většina programů (P2P...)
jrw
Profil
No vypadá to že to je teď nad moje síly, nemám nervy se v tom po zbytek večera vrtat. Asi to přenechám odborníkům.
Přesto díky za rady.
Miloš
Profil
A koukal ses, kde se na disku hromadí nová data? I to by mohlo poukázat na zdroj neplechy.
Miloš
Profil
A koukal ses, jaká jsou to data? Viz předchozí.
llook
Profil
Kerio se dá nějak nastavit, aby se při každém pokusu o spojení zeptalo, jestli jako jó nebo né. Takto si napovoluješ přístup k síti pro těch pár programů u kterých to chceš a pak můžeš řešit co dál - Ad-Aware, MS AntiSpyware apod.

Pravděpodobně máš v počítači nějaký malware (viry, spyware, adware apod.) a možná k nám právě teď z tvého počítače letí reklama na zvětšení penisu.
monkey
Profil *
Anonymní

Myslim si ze tam mas v kompe neakeho spiona skus neaky antinastroj
ja pouzivam Spyware Doctor je to elita v hladani spyvare adaware, malware trojanov a podobne. V sucasnosti je uz na stiahnutie aktualna verzia pozri si Download. Skus
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0