Autor Zpráva
Miloš
Profil
XP prof., jediný uživatel Administrator (+ účet ASPNET), kterýžto administrátorský účet při startu doposud nabíhal bez jakéhokoli problému.
Z ničeho nic se opakovaně (ale nahodile, ne vždy), bez jakékoli zjevné souvislosti a po korektním vypnínání, respektive restartu, objevuje přihlašovací obrazovka (s jediným účtem Administrator a bez hesla), byť opakovaně woknouze pomocí Powertoys tweak ui přesvědčuju, aby se OPRAVDU, ALE OPRAVDU přihlašoval administrátor automaticky.
Předesílám, že nepoužívám ani spořič obrazovky, ani režim spánku (dotazy na heslo).

Kde je zakopaný jezevčík?
Dero
Profil
Četl jsi toto: http://support.microsoft.com/?kbid=315231 ?
Miloš
Profil
Ten control userpasswords2 jsem už kdysi někde viděl, ale pak jsem pozapomněl kde; díky.

Otázka je ale, jak dlouho to nastavení vydrží; psal jsem přeci, že se tak začaly woknouze chovat z ničeho nic.
A taky mě fascinuje, že nemá člověk reálnou šanci se o userpasswords2 běžným způsobem dozvědět; v nápovědě se o tom nepíše vůbec nic a hledat na stránkách mrqosoftu automatické přihlášení není kompatibilní s mou trpělivostí, takže ještě jednou díky za zdroj.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0