Autor Zpráva
Pelikán_1
Profil
Zdar lidi,
mám problém a potřebuju vaše názory, jak ho vyřešit:
Foťákem jsem natáčel pár videí a teď je chci zpracovat v PC, ale mám problém: foťák špatně "načasoval" video (při přehrávání mi BSP i WMP píší, že video má 8sec, ale podle stopek má 25sec) a když ho vložím do Adobe Premiere Pro, tak on celé video (25sec) "nalisuje" do těch 8sec. Zkusil jsem to vyřešit tak, že jsem dal zpomalení, aby celková doba byla videa byla opět 25sec, ale bylo to nechutně trhaný, tze. tudy cesta nevede. :-(
Napadá vás něco?

Předem moc díky.
computerworld
Profil
zkus to movie maker jestli máš XP
computerworld
Profil
Zdar lidi,
mám problém a potřebuju vaše názory, jak ho vyřešit:
Foťákem jsem natáčel pár videí a teď je chci zpracovat v PC, ale mám problém: foťák špatně "načasoval" video (při přehrávání mi BSP i WMP píší, že video má 8sec, ale podle stopek má 25sec) a když ho vložím do Adobe Premiere Pro, tak on celé video (25sec) "nalisuje" do těch 8sec. Zkusil jsem to vyřešit tak, že jsem dal zpomalení, aby celková doba byla videa byla opět 25sec, ale bylo to nechutně trhaný, tze. tudy cesta nevede. :-(
Napadá vás něco?

TAK TO MÁŠ TEDA BLBÝ
Gekon
Profil
Pro adminy: nechtěli byste s ním (Computerworld) něco udělat? Třeba ban, nebo tichá likvidace...
Školník
Profil
nebo tichá likvidace... - strunou.. :-) Zkus Šlahu, on se sem určitě podívá, třeba bude vědět.
Anonymní
Profil *
[i][/i]Ahoj mám problém,jak to mám udělat s videem,které mám v počítači a potřeboval bych aby si to video mohli lidé stahovat.Děkuji předem
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0