Autor Zpráva
Robbie
Profil *
Neustále mi zamrzá pc a vůbec se mi zdá, že pracuje strašně pomalu a nestabilně, co s tím dělat? poradí někdo? Pomůže re-instalace windows? Děkuji
Mistr
Profil
Asi ano. Nicméně může to být také tím, že Tvůj stroj není tak výkonný, aby zvládnul provoz náročného operačního systému Windows (třeba Windows XP na 486 nerozchodíš a nerozchodíš...).
sms
Profil *
Xp nerozchodis ani na pentiu1 :)
Filips
Profil
Tkus defragmentovat disk. To může být příčina toho, že je to pomalé, ale spíš to bude tím windowsem.

Filips
Miloš
Profil
Windows na sebe nabalují v průběhu času mraky balastu a dosud se mi je nikdy nepovedlo uspokojivě zcivilizovat; vždycky jsem nakonec nevydržel, smazal a instaloval znova.

Pokud budeš reinstalovat, bylo by vhodné po instalaci (windows i všech potřebných programů) a nastavení vše zazálohovat. Za tímto oučelem je (b)IMHO vhodné rozdělit disk a céčku nechat ca 4.3GB (aby se vešlo na DVD), respektive 8GB (můžeš-li pálit na dvojvrstvé DVD; to je asi lepší volba, poněvadž 4GB není „příliš ziemlich“).

Potom nějakým softem vytvoř image disku. Umí to tuším
napříkladBart`s PE Builder, mohl by to umět Ultimate Boot CD.
Jakmile se začnou woknouze kousat, stačí nabootovat z DVD a obnovit je ze zálohy.

BTW máte někdo s podobným softem zkušenosti? Zajímají mě hlavně free programy a je-li něco česky.
jozob
Profil
Miloš
"BTW máte někdo s podobným softem zkušenosti?"
Ja by som vyzdvihol Ultimate Boot CD. Je to veľmi dobrý nástroj, ľahko sa upravuje a neraz mi zachránil život :-). Vrelo doporučujem.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0