Autor Zpráva
miguel
Profil *
Díky všem za diskusi k firewalu na XP. akorát mě stále jebe vypínámi PC. Jde opravdu o systémovou knihovnu rundll32, ne o virus. Při vypínání kompu se automaticky neukončí a musím ji ukončit kliknutím na tlačítko. ani po uběhnutí odpočtu času neskončí. neví někdo co stím? spravení systému nepomohlo, ani nový format a instal. prostě se to objevilo znovu. PC bylo totálně čisty, jenom win a awast. žádny hry ani programy.
mám sestavu: sempron, MB via K8triton, 256 ram
díky za jakoukoli radu
RPG
Profil
ne o virus
Jak si můžeš být tak jistý?

1) Buďto máš poškozené instalační CD.
2) Nebo je to opravdu virus.

Mimochodem, máš stálé připojení k internetu? Existují "viry", které se šíří po sítích pomocí paket, ty jsou těžko odhalitelné (a odstranitelné) obyčejnými antiviry.
Gekon
Profil
RPG
Máš na mysli Sasser, že? Je celkem možné, že to máš špatně nastavené v správci služeb (Start/spustit/msconfig). Možná by pomohla instalace SP2... Jestli máš AT zdroj, tak by to mohlo být tím, protože tvůj mother nepatří mezi nejnovější...
miguel
Profil *
O vir nejde protože se to objevilo po týdnu, kdy PC nebylo připojeno k internetu. Zdroj mám atx. ale myslíte že by pomohlo překopírování tohoto souboru natvrdo z install cd do systému? u W98 tohle fungovalo. díky
tpikalek
Profil
Vir se do PC může dostat, i když není připojený k internetu - z CD, flashdisku... to se mě stalo.
Problém u toho překopírování by asi byl, že by to windows nepovolil. Jedině při vyplým windowsu - z konzoly pro zotavení, Windows PE
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0