Autor Zpráva
davsou
Profil *
Může mi někdo poradit jak odstranit klíče z registrů, při odstranit mi neustále systém hlásí - "klíč nejde odstranit, při odstraňování došlo k chybě", potřeboval bych se některých klíčů zbavit natrvalo, jedna se o telefonická připojení tyto nejdou normálně odstranit. Díky za radu.
Miloš
Profil
1) (ne)jsi přihlášený jako administrátor?
2) Co nouzový režim?
davsou
Profil *
for Miloš

Jako administrátor jsem přihlašený, "nouzový režim" jak se tam dostanu a co mám dělat. Jestli by to fakt pomohlo, předem dík za další informace.
Jenda122
Profil
Při bootování drž F8 a vyber nouzový režim
davsou
Profil *
Do tabulky při bootování se dostanu, ale k zapnutí nouzového režimu je potřeba šipkama se posunout výš jenomže šipky na mé klavesnici (mimochodem bezdrátové) jsou nefunkční, víceméně asi všechny klávesy jsou nefunkční. Nemáte někdo radu jak jinak spustit přímo nouzový režim. Díky.
DoubleThink
Profil *
Nemáte někdo radu jak jinak spustit přímo nouzový režim

Bez klávesnice těžko
Miloš
Profil
davsou
Je-li při bootu klávesnice nefunkční, pak
1) není PS2 (což opravdu není, když je bezdrátová)
2) a není v biosu aktivována, což znamená, že ji aktivuje až operační systém, což je, hádám, pozdě.

Možnost by byla
Připojit jinou klávesnici na PS2; tou se lze BTW dostat i do BIOSu, kde je dobré pro všechny případy povolit tu bezdrátovou (je-li tam patřičná volba).
davsou
Profil *
Díky za radu, klavesnici již mám nyní funkční změnil jsem to v BIOsu, ale ani v nouzovém režimu mi nejde odebrat klíče v registru, jak jsem již uvedl jedná se o telefonická připojeni k internetu, bude tu ještě nějaký další problém, klíče jsou v HKEY_USERS. Problém je v tom, že nyní používám prohlížeč Mozilla, internet explorer nejde nastavit, permanentně mi naskakuje telef. připojení, nejde se připojít pomoci sítě. K internetu se připojují přes siť. kartu, mám Wi-fi, ale pořád mě otravuje při práci na internetu to občasné vyskočení oken telefonické připojení, odstranit ani změnit zatím nejde. Pokud někdo víte jak na to poraďte.
Hamstet
Profil *
Nemáš tam nějaký spyware nebo dailer? Chování by tomu odpovídalo. Projeď si ten comp třeba třeba pomocí SpyBOOT nebo AdAware.

Jinak vypni automatické obnovení systému, odeber všechny body obnovení (a předtím zazálohuj co se dá, nešikovná práce s registry může snadno zlikvidovat systém), pak maž klíče. Šikovný program je RegSeeker, kontroluje integritu registru a ukládá ti změny a můžeš se případně vrátit. Když necháš obnovení systému běžet, XP si to všechno nakopírují zpátky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0