Autor Zpráva
248
Profil
Příjemné odpoledne,

poslední týden se mi při zapnutí počítače ventilátory na procesoru a desce sice roztočí, ale hnedka zhasnou. Rozběhnou se o5 jaxi samy až kdesi hluboko po naběhnutí WIN. Už se mi dokonce stalo, že se zastavily za plného chodu. Jednou jsem do procesorového chladiče jen tak strčil prstem, a naběhl...
...mordyjé!

Je možné aby tomuhle šéfoval virus?
Web dudu mít až zítra a dobrý měsíc jedu s NODem bez aktualizací...
Kajman_
Profil *
To nebude šotek, to bude prach.
Gekon
Profil
A nebo zpřelámaný napájecí drát
248
Profil
Hm, to by znělo logicky, ale mám komp v pokojíčku (ne v montážní hale kamenolomu) a jsou mu tak dva měsíce...

Stran toho roztočení prstem: To se mi poveslo jen jednou a nikdy víc...Třeba se chtěl zrovinka v ten moment nahodit...
Gekon
Profil
ale mám komp v pokojíčku (ne v montážní hale kamenolomu) a jsou mu tak dva měsíce...
Prach se začne hromadit okamžitě, stačí týden, a máš tam hromádku.... Záleží na tom, jesli máš komp zavřený, jestli uklízíš... apod=)
248
Profil
Hm, úklid...ťals do živého...A fakt je, že v poslední době mám bednu otevřenou.

Takže myslíš sejmout chlazení a vyčistit?
Mám Athlona a nejsem si jist, dali jde sejmout větrák z chladiče. Nemám totiž novou pastu na procesor, takže samotný hcladič bych nerad sundaval...

...stejně si ale myslím, že by v tom mohlo vězet něco jiného. N apohled vypadají lopatky rotoru celkem čistě a tak v 75% případů se vrtule roztočí až co komplet naběhne systém a spustí se vše podpovrchové...
Gekon
Profil
Jestli máš standard AMD chladič, ty jsou známí svou neschopností...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0