Autor Zpráva
Michalek
Nepokládejte mě za blázna, jo? :-P

Neví někdo o nějakém softu, který by mi umožnil "malovat pomocí touchpadu"?

Jde mi o to, aby celé okno programu bylo jakoby celá plocha touchpadu, horní roh touchpadu byl horní roh "kreslicího plátna" atd.
Docela by se mi to hodilo, neví někdo?
thingwath
Jako tabletem? No, to by musel být sakra touchpad. Běžné notebookové jsou na to příliš malé, o to by se ani nemělo cenu pokoušet.
Michalek
Jj, to je ono :-) Coz o to, ja mam taky optickou krysu (taky takovou podobna mrnavou, ale pohodlnou :-)), ale obcas se na to proste mys nehodi, nebo ji nemuzu pouzit.

Proto bych potreboval nejaky malovani pro touchpad. Prece to nemuze byt tezky (ten program udelat), ne?

S obtiznosti malovani je to jeste slozitejsi, obzvlast kdyz ten touchpad reaguje na teplo (nebo na co) a kdyz to zkousim dotykovym perem taxi neskrtnu.
DoubleThink
Profil *
Proto bych potreboval nejaky malovani pro touchpad. Prece to nemuze byt tezky (ten program udelat), ne

Pochop, že data z toutchpadu zpracovává jeho ovladač - Do Windowsů už se dostanou jenom souřadnice kurzoru.

Nedovedu si představit výhody takového nastavení - absolutní určování polohy - touchpad je totiž už sám o sobě dost nepřesný.
Kup si tablet a budeš moci kreslit i proměnlivým tlakem. Já mám Wacom A5 (3roky starý - tehdy za 3000,-) a nemůžu si ho vynachválit.
Michalek
Jj, diky za doporuceni, tablet si planuju koupit, ale nevim jak je to s odolnosti, budu ho potrebovat narvat do tasky k notebooku a nerad bych ho tyden po zakoupeni "promackl" :-)

Jeste jednou vsem diky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.