Autor Zpráva
temistokles
Profil
moj problem je nasledovny:
beham na win xp, mama lokalnu siet, jeden komp pripojeny k netu a na druhom si chcem startnut ftp.
porty co som mal popovolovat som povolil, vsetky o ktorych som vedel. cele ftp sa nastartuje, ale padne mi na prikaze list.
v com robim chybu? alebo aky port povolit?
Peca
Profil
Definuj slovo padne. Jestli máš na mysli TotalCommander, tak dej pasivní režim.
temistokles
Profil
aj ked dam pasivny rezim, proste to enfunguje. napise mi, ze vyprsal timeout. tenpasivny rezim mi pomoze, ked sa prihlasujem priamo z kompu, ktory je pripojeny na net (dial-up). avsak ja sa chcem pripojit z ineho pocitaca, ktory je an lokalnej sieti, oba pocitace maju firewall.
jahnny
Profil *
ja mam rovnaky problem... Aky pouzivas FTP soft na server? Ja mam ceberus FTP server, zda sa mi zatial najlepsi(prehladny a jednoduchy), skusal som aj ine napr. GuildFTPd FTP Deamon a na tom to pada podobne len tam je problem s heslo. No ja to FTP chcem spojazdnit normal na nete, ale som schovany na rutrom, cize to je trocha mozno o inom ale krachnem na tom LIST. No co sa tyka siete za ruterom schovanej za rutero, nooo tam to asi frci... len zial je to anonymne tak si to skusam sam na seba. CO sa tyka toho cez ruter robym to tak ze si na nom definujem port na svoju Lan IP a zvonku ked to kamos skusal sa prihlasuje na WAN IP rutru a na dane def cislo portu. Tak teraz neviem kde je chyba, ale ked vravis ze to robi aj tebe tak predpokladam ze chyba je inde. Mozno treba skusit inehio FTP klijenta bo napr u toho ceberus FTP to cez prehliadac vobec nefunguje ale cez total comandera to ide v poho.. samozrejme pasiv. Co sa tyka komunikacie a FTP si pozri http://ssvt.bdnet.cz/materialy/ftp_popis.html. Ak ta daco napadne a vyriesis prosim o kontakt jahnny110@azet.sk
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0