Autor Zpráva
nemesix
Profil
z nicoho nic ,sa mi dnes zmenilo zname:
ctrl+alt+delete
,ked to stlacim ,tak miesto okna(procesov,aplikaciji,vykon a sieti,teda spravca systemuwindows) mi hodi
zabezpecenie systemu windows ,a moznosti prihlasit,uzamknut pc ,odhlasit,spravca syst. ...
,pekne ma to nastvalo ,AKO TO UROBIT ABY MI TO HADZALO ZNOVU AKO PREDTYM OKNO PROCESOV
, A ZIADNE INE BLBOSTI (SOM NA TO RIADNE ,A PRAVOM NASTVANY !!!) ,okrem toho po spusteni pc po mne chce prihlasenie ,co je uz drzost ,(predtym ma samo prihlasovalo)

//absolutne nic som nemenil ,ani ziadny software neinstaloval ,(len demo hry Far Cry ,ale to je blbost ,ze by za to mohla tato hra)

PLS PORADTE MI .
Gekon
Profil
Jediný, kdo za to může, jsi jen ty. Dej Start/Ovládací panely/Uživatelské účty/Změnit způsob přihlašování
nemesix
Profil
ja som s tym nic nerobil ,jasne som to napisal!!!(dnes spustim pc ,a zrazu si to zmyslelo ze to chce zmenu :) )
,DIKY uz som to spravil.
Miloš
Profil
nemesix
ja som s tym nic nerobil ,jasne som to napisal!!!
Nezapomeň, že Woknouze žijí svým vlastním, začasté těžko pochopitelným životem. Jejich chování by se dalo připodobnit chování vychovatelky z internátu:
1) Help: Dokud si s nimi jenom povídáš (čteš nápovědu bez potřeby něco najít), můžeš se dozvědět i dost zajímavého. Běda však, pokud něco opravdu hledáš; pak se většinou dozvídáš věci, které z tebe dělají blba (máte zapnutý počítač?…) a pomoc musíš hledat někde jinde (třeba zde).

2) Něco po nich chceš: „Ano, jistě,“ ale musíš jim to opakovat stosedmapadesátkrát, než to opravdu udělají, pokud to udělají vůbec; a je otázka, jak dlouho to nastavení vydrží.

3) (Tvůj případ): Windouws se domnívají, že je to či ono, co si usmyslely, to nejlepší, co pro tebe mohou udělat, tudíž provedou změnu nastavení, aniž by se tě na cokoliv ptaly.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0