Autor Zpráva
japlavaren
Profil
dobrý večer,
mám taký problém, písal som na PC nejaké PHP scripty, keď tu PC sekne, na nič nereaguje iba interný reprák vydáva pískavý zvuk. resetnem, nabieha, ale tesne pred tým ako nabehne tá blbosť, že sa načítava win sekne a repráčik piští. Oh, čo sa do **** stalo?? resetnem znova, nič. znova, nič. otvorým krabicu, dotlačím káble, vyberem RAM, očistím kontakty, to isté i s čipom a vytahnem šnúru zo zásuvky. nechám cca 15min vychladnúť a ide. čo sa teda stalo. teraz sa win už tváry normálne, ako by sa nić nestalo.
Tak čo s tým do čerta bolo??
pre úplnosť dodávam, źe som mal pustený Notepad++ a písal v ňom PHP scripty, na lište boli nejaké IE okná/asi 2/ a bežal tiež Apache a internetové rádio.
Ale aj tak nechápem, čo sa stalo!
Radek Hrabůvka
Profil
Z toho nekónkrétního popisu pred tým ako nabehne tá blbosť, že sa načítava win sekne a repráčik piští se dá **** poznat.
Peca
Profil
Co tak vytáhnout manuál od desky a podávat se, co to pískání znamená? Odpověď jsi možná napsal sám: nechám cca 15min vychladnúť.
Radek Hrabůvka
Profil
www.webpark.cz/tomaspustkovec/pocitace/zvuky.html
japlavaren
Profil
no, zvuky poznám, ale toto bol zvuk, ktorý trval kým som nereštartol PC. a to bolo asi za jednu min skoro neprestajného pípania. prerušovania medzi pípaniamy boli max pár milisekúnd. a pritom nič nenabelho, čierna obrazovka . nechápem čo s tým bolo
Jakub Valenta
Profil *
Podlě mě to bylo přehřátí.
Začal bych být tebou monitorovat teplotu a případně si přikoupil za 100 korun větráček.

Jakub Valenta
japlavaren
Profil
no, a čo teda chladiť. pc nerobil skoro žiadnu prácu. toto sa mi stalo po 1-krát, a to ho už mám 1,5roka
habendorf
Profil
Pokud se to stalo jednou, neřešil bych to. Mohlo to být cokoliv - špička v síti (soused zapnul cirkulárku), mávnutí křídel motýla kdesi v Amazonii, ...
japlavaren
Profil
idem strielať motýle
Davo
Profil *
Zdravim, pls nevieme mi poradit :

Z nicoho nic sa mi vypina a potom hned za 10 sec. zapina monitor a robi sa mi to kazdu chvilku ... SOm myslel ci to nerobi nejaky vir ale ziaden virus tu nemam :// A teraz mi nejako poriadne zacal aj kazdu chvilu mrznut pc :(((( PLS poradte mi !
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0