Autor Zpráva
Miloš
Profil
Po připojení síťovky (nový modem, Sagem byl na vraždu) se ve widlích zbláznila myš - zpožděný cukavý pseudopohyb. Po restaru už widle nenaběhly. Po mnoha restartech, prohazování karet (5 PCI slotů - SB.Live, USB, LAN, nVidia na AGP), resetováních konfigurace BIOSu a nakonec i reinstalaci widlí
(zkoušel jsem i zakázat ACPI, a to jak v BIOSu, tak i v instalaci woknouzů) pořád to samé:
Naběhnou buď v nouzovém režimu, nebo pokud v BIOSu zakážu přiřazení IRQ pro VGA. První je neudržitelné pro běžný provoz, druhé nic moc, poněvadž grafárna "nevyužívá žádné systémové prostředky", nedá se konfigurovat a pokud jde o rozlišení, tak v truecoloru maximálně 1024 x 768 a trochu se klepe obraz.
Nenaběhnou tak, že během startu systému monitor přestane dostávat signál, oranžová ledka, konec. Zkusil jsem vyndat všechny karty, ale pořád to samé.
Neraďte mi prosím, abych si nainstaloval Linux; odkud to asi píšu, hádejte - SUSE 9.3, ale Windouuse žel potřebuju taky, nedá se svítit.
jozob
Profil
Miloš
Vyjadrujem svoju ľútosť. Nikto tu nemá toľko problémov s tým pseudo-systémom. :-)
fraktik
Profil *
zkusit jinou verzi widlicek? ;-)
Miloš
Profil
fraktik
zkusit jinou verzi widlicek? ;-)
Tož poroď jakou; mám XP prof., s dvoulitry jsem měl problémy a k 98 se vracet nehodlám.
Anonymní
Profil *
jozob:
a] ze by to bylo tim, ze tohle je forum o webdesignu?
b] od 2000 windows splnuje zakladni pozadavky aby se mohly oznacovat operacnim systemem. tve oznaceni je mylne.

milos:
a] opravdu se zkus zeptat jinde kde je % uzivatelu kteri by ti mohli pomoci vyssi
b] zkus oznacovat veci pravymi jmeny, verim, ze i kdyby ti byl nekdo schopny pomoci neudela to uz jen z tveho ocividneho pohrdani kvalitnim operacnim systemem.
Miloš
Profil
Anonymní
pohrdani kvalitnim operacnim systemem
hahaha
Honza Hučín
Profil
Prosím, držte se tématu. Pokud tu začne flame o Windows, zamknu to a budu promazávat.
Miloš
Zkus se zeptat i na jiných fórech. Tohle je opravdu orientováno trochu jinak.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0