Autor Zpráva
iakke
Profil *
Náš profesor na informatiky nám říká, že ICQ je problémový program. Nenapadá vás někoho, co by ho k tomu mohlo vést?

Jo... Nevíte jak to udělat, aby se ve Windows XP nezobrazovalo ICQ při spuštění všem uživatelům (nebo aby vůbec při přihlášení nenabíhalo)? Díky... =))
WanTo
Profil
Tím myslí ICQ klienta nebo protokol?
Filips
Profil
Možná tím myslel, že se přes to dají šířit viry. Chodí takové zprávy, ale není to pravda.
Gekon
Profil
1.) Start - spustit - msconfig - ostatní -ICQLite - odškrtnout
2.) ICQ je problémový v tom, že hodně padá, není úplně spolehlivý, správně nekomunikuje s ostatními nekomerčními IM jako Miranda, Trillian apod.
WanTo
Profil
Já nevím, co k tomu tvého profesora informatiky vede, každopádně taky nemám ICQ rád.

Protokol nemám příliš v lásce, protože je centralizovaný, klienta ICQ přímo nenávidím, pořád s něčím otravuje, je pomalý, neustálě mi vnucuje něco, co nepotřebuji.

Proto používám jabber :-)
gprs
Profil *
Já se k tomu mohu jedině připojit. S ICQ mám problémy od nepaměti. Samovolnými změnami a mazáním hesla počínaje, tím, že z ničeho nic přestala chodit interpunkce nad českými znaky konče. A je to interní záležitost programu, nikoliv vir. Takže ICQ je možná praktický, ale ještě v hodně věcech nedokonalý..
WanTo
Profil
Hlavní výhoda ICQ je podle mě ta, že ho používá spoustu lidí. Všichni kamarádi, co používají IM, mají ICQ. Několik jabber (osobně doporučuji :) ) a jeden MSN.
Drogi
Profil *
Protokol nemám příliš v lásce, protože je centralizovaný, klienta ICQ přímo nenávidím, pořád s něčím otravuje, je pomalý, neustálě mi vnucuje něco, co nepotřebuji.

Proto používám jabber :-)


Jo 100% s tebou souhlasím.
Radek Hrabůvka
Profil
ICQ je proprietární, centalizovaný, živený reklamou. Šířit viry se přes něj dají, ale vyžaduje to spolupráci (ztrátu soudnosti) od uživatele.
Anonymní
Profil *
IMHO s ICQ je to jako s Windows ... je to nejrozšířenější IM nástroj, takže je jasné co z toho vyplývá ...
koudi
Profil
Osobně používám protokol ICQ, protože má hodně lidí. Jinak ten klient je věc příšerná, pomalý, padá to, furt se tam něco hejbe (no dobře, to se možná dá vypnout, ale moc sem to nehledal). Používám mirandu a sem spokojen.
b_are
Profil
jj miranda rulezz ))
HeWeR
Profil
Nejlepší je vždy hláška, kde mi ICQ milostivě oznámí, že "se nemůže připojit". Právě toto kouzelné okýnko si bere focus jakékoli aplikace (tedy i hry) a proto mě tak neuvěřitelně ser...zlobí.
Andrejka
Profil *
Ahojky mam mensi problemek.. potrebovala bych si odinstalovat icq, ale nemuzu.. icqPro2003.log pry chybi .. pomozte prosim :)
llook
Profil
Jak já znám profesory informatiky, tak bych řekl, že to tvrdí, protože mu to někdo někdy řekl. :-) Nebo to možná četl v diskuzi na nějakém "odborném" serveru (Živě, Technet, JPW...).
Marcus Flintus
Profil *
ICQ 5 je naprd. předešlý verze ušly ale todle je šílený, žere (nejen) kuli svejm omalovánkám dost paměti (alespoň na mé poměry) a hlavně vytěžuje mrtě moc síťovou komunikaci. Vím o nejedné síti, které co chvíli klekne kuli tomu, že ji ICQ zahltí.
Polaroid
Profil
Ale když chcete hrát Billiard, tak musíte mít ICQ, to je jedinej argument pro tento program :)
Doporučuji SIM. (je i pod Win)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0