Autor Zpráva
Miloš
Profil
Jestliže chci v dejme tomu poznámkovém bloku otevřít soubor pomocí soubor → otevřít a do políčka název souboru začnu psát, windousy doplňují názvy, které by mohly odpovídat zadané masce. Zajímalo by mě:
1) Jak udělat, aby nedoplňovaly nic
2) Jak udělat, aby doplňovaly pouze *.txt soubory, když už v okýnku typu souboru nastaveno textové soubory (*.txt) mám.
thingwath
Profil
Člověče, víš, že Microsoft má taky vlastní diskusní skupiny, kde jsou takovéto otázky přeci jen trochu víc na místě? :-)
Miloš
Profil
thingwath
Nevím, ale když to říkáš, asi máš pravdu. Můžeš mi pls nějakou adresu? Ď.
Miloš
Profil
thingwath
PS.: Tady to taky není první fórum, kde jsem to zkoušel, ale vím, že se tu nachází hodně lidí, kteří jsou schopni a ochotni odpovídat i na takovéhle dotázky (recipročně ai já co vím, povím).
thingwath
Profil
No, poslední týden jsem strávil moře času na MSDN, sice nevím, jestli je tohle zrovna ten dotaz, který by se tam vyřešil, ale možné to je :-)
Miloš
Profil
Neznám zkratky – MSDN je co / kde ?
thingwath
Profil
No, myslíš, že třeba tady by to vědět nemohli: http://www.microsoft.com/windowsxp/expertzone/newsgroups/reader.mspx?d g=microsoft.public.windowsxp.customize (jo, ta adresa je příšerná :-))
thingwath
Profil
MSDN znamená Microsoft Developer Network.
thingwath
Profil
Kdo by to byl čekal, že je to zrovna Microsoft, který ještě dnes považuje usenetové newsgroupy za použitelný a důležitý komunikační prostředek? :-)
Miloš
Profil
Sice ď, ale oni tam na mne hovoří englicky/emericky, což nedoškolený ročník 68 s azbukou těžko zvládá. Bůůůůůůůůů
thingwath
Profil
No, česky vím o tom, že se Macich snažil s nějakou winárnou (www.macich.net, snad to tam někde má), ale to je takový Pan Novinář, tak bych si od toho moc nesliboval.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0