Autor Zpráva
Stepa
Profil *
Dobrý den všem. Poraďte mi prosím, jak nejlépe a nejlevněji propojit dva počítače? V jedné místnosti jeden PC a o 3 místnosti vedle druhý PC, dají se nějak propojit abych když budu zrovna u prvního mohla prohlížet data v druhém? Nepotřebuji přes internet, jen nějak propojit dva počítače v jeden.Snad jsem to dobře napsala.
INSiGHT
Profil
Na obou musí být síťová karta, vysdílené složky, které se mají používat a pak je třeba koupit křížený síťový kabel (v nějaké PC prodejně jistě rádi vyrobí požadovanou délku).
Pokud je na obou PC Win XP, pak stačí dát obě do stejné skupiny (síťová připojení) a mělo by to běžet bez problémů.
mata
Profil
Možností je dnes více, ale ta co popisuje insight bude rozhodně nejlevnější.

Jedna z dalších možností např
http://www.microcom.cz/category.php?itid=27
Zidenin
Profil
mohl by mi nekdo podrobneji rici jak nastavit propojeni dvou pc ve windows xp tak abych pretahl par veci z jednoho do druheho diky?
Ferdinand
Profil *
No, já to udělal taky (propoj mezi notebookem a stolním PC pomocí kříženého kabelu) - problém je v tom, že v noťasu není floppy mechanika, tudíž nelze nakopírovat na disketu nastavení sítě pro aplikaci v druhém PC (to jak píše tu výzvu na konci "Průvodce připojením..."). Notebook má Windows XP, stolní PC zase Windows 98 ( :-/ ). Zkoušel jsem to přenést přes flashdisk, ale to ten W98 nechce (přesto že pokud připojím flashdisk do USB portu , tak to v Průzkumníku akceptuje) - chce jenom a pouze disketu...
havs
Profil
někdo tu psal, že se dá použít na w98 instalační cd pro xp, ale nevím jak a co spustit (na těch w98) - zkus hledat, není to tak dlouho

.. mě se to povedlo ručně i se sdílením internetu z další síťovky - za tři dni, po kouskách, ale nevím jak
:-)
havs
Profil
tady to je:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=16&topic=2 0819

a tohle mi pomohlo:
http://usenet.jyxo.cz/microsoft.public.cs.desktop/0407/propojeni-wxp-p ro-a-w-98.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0