Autor Zpráva
Stepa
Profil *
Vyndali jsme starý počítač určený pro děti.Bohužel nefungují USB zástrčky(jsou tam 2), je nějaká možnost je zprovoznit?Ve "správce zařízení" není žádný řadič USB. CD s Windows98 mám, ale ovladač nevím kde hledat a hlavně když cokoli přes USB připojím, počítač nepozná že je něco připojené.Dá se s tím něco udělat?Popř. pomohla by nějaká redukce(např.myš máme nyní přes redukci PS/2 - USB)?
Michal Škrabálek
Profil
Pokud ve Správci zařízení nefigurují žádné vykřičníky ve žlutém trojůhelníku, USB porty nejsou zapojeny do základní desky. Pokud zde vykřičníky jsou, je třeba stáhnout ovladače. U XP by neměly být potřeba, u Milénií a nižších by to mohl řešit web Windows Update nebo stránky výrobce USB rozbočovače.

Pokud se nejedná o rozbočovač, ale o porty na základní desce, s největší pravděpodobností jsou oba porty vadné / poškozené. Stává se to poměrně často např. nešetrným vkládáním USB flash disků apod.
Stepa
Profil *
Ve správci je žlutý vykřičník pouze u "ostatní zařízení-PCI multimedia audio device", to ale nevím co je. V PC je win98. Nefungují porty na desce, oba. Pokud se to stává často, dá se to řešit jinak než výměnou základní desky?Mám i rozbočovač, takže bych potřebovala zprovoznit jeden Usb port jenže nevím jak, moc se nevyznám. Díky.
Michal Růžička
Profil
nefunguje mi usb na pc kdyz do nej neco vlozim nic se nenacte.Mohli byste mi poradit jak to vyresit aby mi fungoval
dredie
Profil
Michal Růžička
jakej mas system? A co presne ti nefunguje? flashka nebo i jina zarizeni?
Michal Růžička
Profil
windows xp home edition a nefunguje mi USB
Michal Růžička
Profil
nefunguje uSB zastrcka nic se mi nanact kdyz do nej neco vlozim
dredie
Profil
Michal Růžička
podivej se do spravce zarizeni jestli nemas nainstalovany dve sady ovladacu na USB, mne se to jendou stalo a USB mi pak nesly. Stacilo odebrat jednu sadu a uz se to rozbehlo.
Michal Růžička
Profil
kde by se ty ovladace meli nachazet ,je to v sitovych adapterech?
dredie
Profil
Michal Růžička
start->ovladaci panely->system->hardware->spravce zarizeni->radic unversalni seriove sbernice (nebo tak nejak, mam tu anglickou verzi)
Michal Růžička
Profil
mam tu radic IDE ATA/ATAPI,radic disketove jednotky,radic SCSI a RAID,radic zvuku,videa a hernich zarizeni ktere z nich jsi myslel
dredie
Profil
Michal Růžička
to ktere tam nemas :D
Michal Růžička
Profil
mam tu tri stejne co s nimi?odinstalovat 2?
dredie
Profil
Michal Růžička
nechces udelat screenshot a strcit ho sem at vidim co presne tam je?
Michal Růžička
Profil
jak sem dam fotku?
Michal Růžička
Profil
[img][/img]
radim93
Profil
Skus si stáhnout NUSB.
TTM33
Profil
Nefungují mi USB [img]C:USB.bmp[/img], prosím o radu.
Gekon
Profil
TTM33
1.) Fotku, kterou máš na Céčku je nám na nic, nemyslíš?
2.) Nechtěl bys svůj problém trošku konkretizovat?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0